امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری - شماره عضویت مارا: 1687507

دریاچه ا‌ی عجیب بنام هیلیِر (Hillier) در استرالیا

🔹جزیره‌ی میدل آیلند که در مجمع‌الجزایر ریشِرشه (Recherche Archipelago) واقع شده، یکی از عجایب طبیعی و باشکوه جهان را در دل خود جای داده است، دریاچه‌ای شور که درست در لبه‌ی این جزیره قرار گرفته است. 
🔹این دریاچه هیلیِر نامیده شده و رنگ متفاوت آن در نگاه اول، هر بیننده‌ای را مات و مبهوت خود می‌کند. هنوز هیچ دانشمندی موفق به کشف قطعی رمز و راز وجودی این درخشش صورتی تماشایی نشده است. هر چند گروهی معتقدند که این رنگ صورتی نتیجه‌ی حضور باکتری‌ خاصی به نام " Dunaliella salina" در آب این دریاچه است. 
🔹همچنین این رنگ دائمی بوده و با انتقال دادن، هیچ گونه تغییری در رنگ آب مشاهده نمی‌شود. دریاچه‌ی هیلیر 600 متر امتداد و 250 متر پهنا دارد. سریع‌ترین راه رسیدن به این جزیره پرواز با هواپیما است. سفری دو ساعته که از شهر پِرس (Perth) واقع در استرالیای غربی آغاز می‌شود.
🔹علاوه بر بازدید از این دریاچه‌ی دیدنی، فعالیت‌های تفریحی متعددی در انتظار گردشگران این ناحیه است. برای تماشای بهتر زیبایی غیر قابل انکار این دریاچه، گشتی هوایی بهترین انتخاب به شمار می‌رود.

 

جهت بررسی شرایط و اطلاع از آخرین اخبار مهاجرت به استرالیا، با سرکار خانم سودابه حریری/موسسه مهاجرتی آراد ایمیگریشن همراه باشید.


 

مطالب مرتبط

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
Top