امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری

درباره ما

سودابه حریری وکیل رسمی مهاجرت استرالیا

 

شماره عضویت مارا: 1687507

 

استرالیا کشوری ثروتمند، توسعه یافته و مهاجر پذیر است و به همین دلیل تعداد زیادی از افرادی که قصد مهاجرت دارند،استرالیا را بعنوان مقصد نهایی خود انتخاب می کنند.قوانین مهاجرتی استرالیا دایما در حال تغییر است و در سال های اخیر نیز قوانین مهاجرتی استرالیا کمی سختگیرانه تر از قبل اجرا میشوند. بنابراین شرط لازم و اساسی موفقیت در مهاجرت، اطلاع از قوانین و مقررات مهاجرتی استرالیا می باشدواین امر فقط از عهده وکلای رسمی مهاجرت استرالیا بر می آید که دارای تحصیلات تخصصی در رشته حقوق مهاجرت از استرالیا بوده و توسط اداره مهاجرت استرالیا نیز تائید شده اند.

 

موسسه مهاجرتی آراد تنها موسسه مهاجرتی است که دارای وکیل رسمی ثبت شده عضو مارا مستقر در دفتر تهران است که با استفاده از دانش تخصصی و به روز خود در زمینه مهاجرت استرالیا از ابتدای راه تا پایان کار مهاجرت همراه شما خواهد بود.مشتريان ما می توانند با شخص وکيل در ايران ملاقات کرده و علاوه بر دريافت مشاوره تخصصي ، امور مربوط به ویزا و مهاجرت خود را به سهولت پيگيري کنند.

 

وکیل رسمی ما تمامی تلاش خود را جهت تامین نیازهای احتمالی شما در امر مهاجرت به استرالیا نموده و به شما جهت تصمیم گیری و انتخاب مسیر مهاجرتی مناسب به استرالیا کمک خواهیم کرد. شما می توانید فرم ارزیابی را کامل نموده تا از مشاوره تلفنی رایگان ما در زمینه ویزا و اقامت استرالیا بهره مند گردید.

 

هدف ما آسان کردن فرایند پیچیده مهاجرت به استرالیا می باشد. ما به شما کمک می کنیم تا روند اقامت خود را در کوتاهترین زمان، با حداقل هزینه و با درصد موفقیت بالا به اتمام برسانید.

 

صداقت ما، بدرقه راه موفقیت و مهاجرت شما.

مطالب مرتبط

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top