امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری - شماره عضویت مارا: 1687507

درباره ما

وکیل رسمی مهاجرت استرالیا عضو سازمان مارا با شماره ثبت 1687507
فارغ التحصیل حقوق مهاجرت استرالیا

 

درباره وکیل:

سرکار خانم سودابه حریری وکیل ثبت شده اداره مهاجرت استرالیا و مدیر مجموعه آراد ایمیگریشن می باشند.ایشان در سال 2006 به کشور استرالیا مهاجرت کردند و پس از مدتی به ایران بازگشتند و در سفارت های مختلف از جمله سفارت استرالیا، انگلیس و اسپانیا مشغول به کار شدند.ایشان پس از کسب تجارب ارزنده در حوزه ویزا و مهاجرت و بدلیل علاقه در این حوزه، اقدام به تحصیل در رشته حقوق مهاجرت استرالیا کردند.
خانم سودابه حریری کار خود را به عنوان وکیل رسمی مهاجرت استرالیا در سال 2016 آغاز کردند و با توجه به تجارب و تحصیلات خود توانستند در مدت زمان کوتاهی به موفقیت های چشمگیری دست یابند.

 

چرا ما:

سرکار خانم حریری از معدود وکلای رسمی مهاجرت استرالیا می باشد که به صورت دائم در دفتر تهران حضور دارند. مشتریان ما می توانند با شخص وکیل در ایران ملاقات کرده و علاوه بر دریافت مشاوره تخصصی، امور مربوط به ویزا و مهاجرت را به سهولت با شخص ایشان پیگیری کنند.
وکیل ما با دقت بر تمام پرونده ها نظارت داشته و به دلیل وسواس ایشان، کلیه پرونده ها با دقت و نظارت مستقیم شخص خودشان انجام می شود و این موضوع موجب موفقیت چشمگیر پرونده ها می گردد. سرعت عمل و دقت ما در رسیدگی به پرونده متقاضیان مثال زدنی است. مفتخریم که ادعا کنیم رسیدگی به درخواست ها، مدارک و آماده سازی پرونده متقاضیان در اسرع وقت ونهایت تا سه روز کاری انجام میشود.
هدف ما آسان کردن فرایند پیچیده مهاجرت به استرالیا می باشد. ما به شما کمک می کنیم تا روند اقامت خود را در کوتاهترین زمان، با حداقل هزینه و با درصد موفقیت بالا به اتمام برسانید.

 

صداقت ما، بدرقه راه موفقیت و مهاجرت شما.

مطالب مرتبط

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
Top