امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری

استرالیا یکی از معروف‌ترین کشورها در زمینه تنوع و تعداد فستیوال‌ها و رویداهای مختلف

استرالیا شاید قدمت اش مثل خیلی از کشورها نباشد و جامعه ای جوان است اما برگزار کننده رویدادها و فستیوال زیادی است که هر ساله در این کشور برگزار میگردد، استرالیا مردمی شاد و سرزنده ای دارد البته برخی از جشن ها و فستیوال ها برای کشورهای دیگر هستندو برخی متخصص خودشان می باشد ولی طوری این فستیوالها را برگزار می کننند که خاص خودشان است و در هیج جای دنیا اینگونه نیست.
 

فستیوال روز استرالیا: سالگرد اولین ناودریایی به استرالیاست در این روز که ازخانه اپراهاس شروع تا پل بندرگاه سیدنی که محل اولین کشتی همه به جشن و پایکوبی می پردازند .

فستیوال زمستانی ویوید سیدنی: بدلیل قرار گرفتن در نیمکره جنوبی وقتی اکثر کشورها تابستان است در استرالیا زمستان است که در این فستیوال موسیقی زنده و آتش بازی و نورپردازی را می توان دید.

مسابقه ای اف ال گراند فاینا: این مسابقه درآخرین شنبه ماه سپتامبردر ملبورن برگزار میشود محبوبترین مسابقات فوتبال استرالیاست که از کشورهای مختلف برای دیدن این مسابقه به ملبورن می روند.

فستیوال بریزبن: در ماه سپتامبر و اکتبر این فستیوال برگزار که چند هفته طول می کشد در این فستیوال آتش بازی اجراهای محلی و فرهنگی مختلف جذابیت بیشتری به این شهر دیدنی می دهد .

فستیوال هنرهای بین المللی ملبورن:در این فستیوال رویداد هنری و رقص و نقاشی و هنرهای تجسمی است ملبورن 17 روز میزبان هنرمندان فستیوال هنرهای بین المللی است.

جشن شب سال نو: بندرگاه سیدنی بهترین مکان برای این شب که بسیار دیدنی و باجلال برگزار می شود در این شب آتش بازی و رقص و موسیقی و..... دیده می شود.

فستیوال تروپ فست استرالیا:بزرگترین فستیوال استرالیایی غربی فیلم کوتاه که در سیدنی و پارک برگزار می شود شامل 16 فیلم کوتاه راه یافته به مرحله نهایی ،پاراماتا و اهدای جوایز و فرش قرمز می باشد.

فستیوال بین‌ المللی و هنری پرت:در استرالیای غربی در ماه فوریه و مارس بزرگترین رویداد هنری سه هفته برگزار میشود که در این فستیوال هنرهای خیابانی و تجسمی و موسیقی کلاسیک و... را در برمیگیرد.

جشنواره وُم آدلاید: در شهر آدلاید در ماه مارس 4 روز برگزار میشود هدفش آگاهی بین فرهنگی نسبت گرایی فرهنگی اززیست محیطی از طریق موسیقی است.

فستیوال داروین:در ماه آگوست و در بخش شمال استرالیا این فستیوال که 18 روز برگزار می شود که موسیقی و هنرهای تجسمی و اجرای تئاتر کمدی ورکشاپ ها و کنسرت را شامل می شود.

فستیوال قومی وودفورد:در آخرین روزهای سال نو در شمال بریزین برگزار می شود در این فستیوال مسائل زیست محیطی و تنوع قومیست که در برگیرنده تئاتر شهری و اجرای موسیقی و داستان سرایی و صنایع دستی و حتی داروهای بومی هم میشود.

فستیوال ماردی گرا:در کشورهای مختلف این فستیوال برگزار میشود این فستیوال در سیدنی برگزار هزاران نفر با پوشیدن لباس رنگی و عجیب به خیابانها می آیند.

فستیوال سیتی تو سرف: دومین یکشنبه ماه آگوست ورزشکاران مبتدی به رقابت دو میدانی می پردازند .

فستیوال سیدنی:در ژانویه برگزار می شود و موضوع این فستیوال موسیقی و تئاتر و رقص میباشد و در این مراسم افتتاحیه و اختتامیه رایگان می باشد .

مسابقه قایقرانی از سیدنی تا هوبارت:در 26 دسامبر برگزار و این مسابقه بخشی از اقیانوس آرام و تنگه باس در این مسابقه 1170کیلومتر به مسابقه می پردازند.

فستیوال سال نو چینی‌ها:چین ها پرجمعیت ترین گروه درسیدنی هستند این جشن با آتیش بازی و رقص همراه است.

 فستیوال رویاپردازی: در نزدیکی بریزین شهر وودنورد در ماه ژوئن بمدت سه روز برگزار می شود در این فستیوال شاهد فرهنگ و محصولات فرهنگی و بومی وانواع صنایع دستی و کارگاههای تولیدی ومسابقه آشپزی و... هستیم.

روز بوکسینگ:در 26 دسامبر که تعطیل عمومی میباشد اکثر استرالیها به فروشگاهها میروند از تخفیفات بعد از کریسمس استفاده می کنند.

روز مسابقه ملبورن: این مسابقه در اولین سه شنبه ماه نوامبر که تعطیل رسمی در ویکتوریا استرالیاست برگزار و بعنوان مسابقه ای که" یک ملت را حفظ می کند "شناخته شده است و جایزه هم دارد.

فستیوال آدلاید: اول مارس شروع و تا 19 م ادامه دارد بزرگترین جشن استرالیا این فستیوال در زمینه هنرهای تجسمی و رقص و موسیقی وادبیات است .

فستیوال بین المللی کمدی ملبورن:قدیمی ترین فستیوال که با اجرای کمدی استندآپ تازه کار و جوان برگزار تا از این طریق بتواند خودشان را مطرح کنند.

جهت بررسی شرایط ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری با وکیل مهاجرت رسمی مارا سودابه حریری در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top