امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری

ویزای استرالیا برای والدین

ویزای استرالیا برای والدین مخصوص کسانی است که به منظور زندگی در کنار فرزند خود، قصد دارند به استرالیا مهاجرت کنند. در این صورت می بایست حداقل نیمی از فرزندان آنها و یا بیشتر در استرالیا بوده و درخواست مهاجرت آنها باید به وسیله یکی از فرزندان فرد که شهروند استرالیا،مقیم دائم استرالیا و یا شهروند واجد شرایط نیوزیلند است و حداقل 2 سال بصورت قانونی در استرالیا زندگی کرده است اسپانسر شود

ویزای استرالیا برای والدین را میتوان از داخل و یا خارج استرالیا اقدام کرد و زمان انتظار اخذ این ویزا بسته به ساب کلاس ویزا حداقل 2 سال و یا تا بیش از 20 سال می باشد.

انواع ساب کلاس ویزای استرالیا برای والدین به شرح زیر است:

 

اقامت دائم استرالیا جهت والدین ساب کلاس 103-عادی

این ویزا که از نوع اقامت دائم است، از نظر هزینه ارزان قیمت بوده ولی زمان بررسی پرونده و در نهایت دریافت این ویزا می‌تواند بسیار طولانی بوده و در مواردی حتی تا 2۰ سال و یا بیشتر بطول انجامد. این ویزا به شما اجازه می‌دهد که به صورت دائم در استرالیا زندگی کرده و از مزایای اقامت دائم استرالیا بهره مند باشید. شما می‌توانید در درخواست ویزای خود همسر و فرزندان خود یا فرزندان همسرتان را بعنوان همراه معرفی کنید. متقاضی جهت درخواست این ویزا می بایست خارج استرالیا باشد.درخواست این ویزا از داخل استرالیا مستلزم نداشتن شرایط خاص در ویزای متقاضی است.

 اقامت موقت استرالیا جهت والدین ساب کلاس 173-با مشارکت مالی

این ویزا که از نوع اقامت موقت است نیازمند پرداخت هزینه نسبتا بالا می باشد ولی در عوض زمان بررسی پرونده این ویزاها بسیار کوتاه و در حال حاضر حدودا یک سال و نیم است. این ویزای موقت به شما اجازه می دهد دو سال در استرالیا زندگی کنید. شما می توانید بعد از ۲ سال و یا در طی این ۲ سال جهت اقامت دائم استرالیا ساب‌کلاس ۱۴۳ اقدام کنید. شما می‌توانید در درخواست ویزای خود همسر و فرزندان خود یا فرزندان همسرتان را بعنوان همراه معرفی کنید. متقاضی جهت درخواست این ویزا می بایست خارج استرالیا باشد.درخواست این ویزا از داخل استرالیا مستلزم نداشتن شرایط خاص در ویزای متقاضی است.

 اقامت دائم استرالیا جهت والدین ساب کلاس 143-با مشارکت مالی

در صورت داشتن ویزای موقت استرالیا ساب کلاس 173 و داشتن شرایط لازم و پرداخت هزینه شما می توانید درخواست اقامت دائم استرالیا ساب کلاس 143 را داشته باشید. این ویزا به شما اجازه می‌دهد که به صورت دائم در استرالیا زندگی کرده و از مزایای اقامت دائم استرالیا بهره مند باشید. شما می‌توانید در درخواست ویزای خود همسر و فرزندان خود یا فرزندان همسرتان را بعنوان همراه معرفی کنید. متقاضی جهت درخواست این ویزا می بایست خارج استرالیا باشد.درخواست این ویزا از داخل استرالیا مستلزم نداشتن شرایط خاص در ویزای متقاضی است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل و ارسال فرمایید تاشانس موفقیت شما برای دریافت ویزای مورد نظر و یا اقامت استرالیا توسط وکیل رسمی مهاجرت استرالیا عضو مارا بررسی گردد.

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top