امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری - شماره عضویت مارا: 1687507

ویزای گلوبال تلنت

ویزای استعداد درخشان استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا ساب کلاس جدیدی را از تاریخ 16 نوامبر 2019 معرفی کرد که بر اساس آن متقاضیانی که دارای شهرت جهانی در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی و یا ورزشی هستند و حضورشان در استرالیا موجب منفعت این کشور میشود را به استرالیا دعوت کرده و به آنها اقامت دائم استرالیا اعطا می شود. شهرت جهانی به این معنی است که مهارت فرد متقاضی باید در سطح بین المللی شناخته شده باشد و سابقه حرفه ای متقاضی به طور مشخص گویای این شهرت جهانی باشد. نکته مهم اینکه متقاضی باید همچنان دارای شهرت جهانی باشد و صرفا داشتن سابقه درخشان در رشته ای خاص در زمان گذشته، ضامن اخذ این ویزا نخواهد بود.

این ویزا از نوع دائم بوده و محدودیت سنی ندارد. روند بررسی این ویزا بسیار سریع و حدودا" یکماه است و افرادی که موفق به اخذ این ویزا میشوند میتوانند بدون هیچ گونه محدودیتی در استرالیا اقامت داشته باشند.

حوزه های مهارتی ویزای ۸۵۸-۱۲۴ استرالیا

برای واجد شرایط بودن آن ویزا، متقاضی باید در یکی از ده بخش زیر، دارای مهارت بالایی باشد و بتواند آستانه درآمد بالا را کسب نماید و یا اخیرا فارغ التحصیل دکترا یا فوق لیسانس باشد.

1- Resources

2- Agri-food and AgTech

3- Energy

4- Health Industries

5- Defence, Advanced Manufacturing and Space

6- Circular Economy

7- DigiTech

8- Infrastructure and Tourism

9- Financial Services and FinTech

10- Education

 

 برای دریافت ویزای استعدادهای درخشان،متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • داشتن سابقه درخشان بین المللی در یک رشته کاری، هنری، ورزشی، فرهنگی و یا تحقیقاتی در حداقل ۲ سال گذشته
  • داشتن شخص یا سازمانی معتبر به عنوان اسپانسر در استرالیا در همان حوزه تخصصی
  • داشتن حداقل نمره آیلتس ۴.۵ یا معادل آن در آزمونهای دیگر
  • مدارکی مبتنی بر توانایی اشتغال به کار با حقوق ۱۴۸۰۰۰ دلار استرالیا و یا پتانسیل دریافت چنینی حقوقی پس از اخذ ویزا (متقاضی اخیرا در مقطع دکترا و یا فوق لیسانس فارغ التحصیل شده و یا حداکثر در نیم سال تحصیلی جاری دوره تحصیلی خود را در مقاطع مذکور به اتمام می رساند از شرط حقوق مستثنی خواهد شد.)

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل و ارسال فرمایید تاشانس موفقیت شما برای دریافت ویزای مورد نظر و یا اقامت استرالیا توسط وکیل رسمی مهاجرت استرالیا عضو مارا بررسی گردد

مطالب مرتبط

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
Top