امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری

اخبار مهاجرت به استرالیا

 • کمک مالی 1500و 5هزار دلاری به افراد و مشاغل و تعطیلی بخش زیادی از فروشگاه از 5 آگوست

  1399/05/14 - 11:00
  کمک مالی 1500و 5هزار دلاری به افراد و مشاغل و تعطیلی بخش زیادی از فروشگاه از 5 آگوست

  اسکات موریسون با توجه به شرایط فعلی ملبورن اعلام کرد مبلغ 1500 دلار به کسانی که مجبور به قرنطینه خانگی هستند پرداخت می گردد.این شرایط برای افرادیست که ویزای کوتاه مدت دارند و حتی افرادی که بیشتر از یکبار قرنطینه بودند.همچنین اعلام کرد در صورت ادامه به این وضعیت در سایر ایالتها نیز این پرداخت انجام میشود.

   

  ادامه مطلب ...
 • گزارش ویزاهای اسکیل ورکر گرنت شده در سال مای 2020-2019

  1399/05/08 - 13:00
  گزارش ویزاهای اسکیل ورکر گرنت شده در سال مای 2020-2019

  بنابر گزارش های رسمی از ابتدای سال مالی 2019 تا ماه می 2020 ،تعداد 12075 ویزا جهت سابکلاس 189 صادر گردیده است.که از این مقدار تعداد 3616 مربوط به متقاضیان خارج از استرالیا بوده است.در سابکلاس 190 نیز در مجموع 20928 ویزا صادر گردیده که 8459 ویزا از این تعداد مربوط به متقاضیان خارج از استرالیا بوده است.

  ادامه مطلب ...
 • گشتی در اخبار به نقل از SBS

  1399/05/05 - 11:20
  گشتی در اخبار به نقل از SBS

  1-پیش بینی افزایش نرخ بیکاری به 9/25 %در فصل زمستان در استرالیا:

  پیش بینی میشود از هر 10 استرالیایی حداقل یک نفرتا کریسمس بیکار شوند که این موضوع تحت تاثیر پاندمی کرونا همجنان ادامه دارد.شایان ذکر است که بین ماههای مارچ و می حدود 870 هزار نفر شغل خود را از دست داده اند و میلیونها استرالیایی مشمول کاهش ساعات کاری و در نیتجه کاهش حقوق خود شدند.

  2- باز شدن مزرهای استرالیا:

  پیش بینی میشود که مرزهای استرالیا از ماه ژانویه سال آینده به روی مسافران بین المللی باز شود البته همجنان کلیه مسافران ورودی به مدت دو هقته در قرنطینه خواهند بود.به این ترتیب کلیه مهاجران دارای ویزای دائم و موقت می توانند به استرالیا سفر کنند.البته این مسئله هنوز قطعی نیست ولی بسته بودن مرزها تاثیر بسزایی در روند صدور ویزا جهت افراد خارج استرالیا خواهد گذاشت و احتمال کاهش سهمیه مهاجران خواهد بود.

  3- افزایش آمار اعطاء شهروندی استرالیا علیرغم اندمی کووید 19 :

  آمارها نشان میدهد تعداد متقاضیانی که تا پایان سال مالی گذشته موفق به اخذ شهروندی خود شدند،بالاترین آمار ثبت شده تاکنون و حداقل 60% بیشتر از سال مالی قبل آن و به تعداد 204/800 نفرگزارش شده است.5 ملیتی که بیشترین آمار دریافت سیتیزن شیپ استرالیا را داشتند به ترتبیب عبارتند از:

  1- هند     2- انگلیس    3- چین     4- فیلیپین    5- پاکستان

   

  ادامه مطلب ...
 • گزارش رسمی اداره مهاجرت در خصوص راند دعوتنامه در ماه جون 2020 منتشر شد.

  1399/05/05 - 10:35
  گزارش رسمی اداره مهاجرت در خصوص راند دعوتنامه در ماه جون 2020 منتشر شد.

  تعداد دعوتنامه های صادر شده در راند 11 جون 2020 به شرح زیر است :

  تعداد 170 دعوتنامه برای ویزای 189 صادر گردیده است همچنین تعداد 30 دعوتنامه برای ویزای 491 فامیلی صادر گردید. بر اساس این گزارش، حداقل امتیاز دعوت شده در این راند 85 امتیاز بوده است .

  ادامه مطلب ...
 • تصیم دولت فدرال در مورد یارانه های هدفمند jobseeker

  1399/04/31 - 10:15
  تصیم دولت فدرال در مورد یارانه های هدفمند jobseeker

  با توجه به کرونا دولت فدرال در ماه مارچ پرداخت یارانه به افرادی که کار خود را از دست داده اند ماهیانه مبلغ 3 هزار دلار و افرادی که بدنبال کار بودند ماهانه مبلغ 1100 دلار پرداخت میکرد. در تاریخ 20 جولای دولت فدرال  پرداخت یارانه ها را از بعد ماه سپتامبر ادامه می دهد.وزیر دارایی آقای ماتیاس کورمان گفت افرادی که نیازمند دریافت یارانه نیستند حذف می شوند و کمک هزینه  jobseeker تمدید و تغییراتی هم اعمال میشود تا مشاغل مورد نیاز را پوشش دهد.آقای ماتیاس گفتند با توجه به اینکه در ابتدا و شیوع کرونا ویروس مبلغ پرداختی دوبرابر بود از ماه سپتامبر کاهش اما از مقدار اصلی بیشتر خواهد بود همچنین به بررسی بیشتری ،با توجه به بحران در ایالت نیوساوت ولز و ویکتوریا  تا پنج شنبه اعلام می نماید.

  ادامه مطلب ...
 • اعلام تغییرات مهم در جهت حمایت از دانشجویان بین الملل

  1399/04/30 - 15:20
  اعلام تغییرات مهم در جهت حمایت از دانشجویان بین الملل

  دانشجویان خارجی یکی از گروههایی هستند که بشدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفتند.این افراد در انجام سفر به استرالیا محدودیت دارند و در حال حاضر بصورت مجازی در کشور مبدا و یا حتی استرالیا در حال تحصیل هستند ولی کیفیت خدمات آموزشی آنلاین چگونه است و اینگونه آموزش چه تاثیراتی برروی شرایط ویزا آنها و اقدام جهت ویزا در آتی خواهد نداشت ؟بر این اساس آقای آلن تاج جانشین وزیر مهاجرت استرالیا و آقای دن تین امروز در یک اعلام مطبوعاتی مواردی را اعلام کردند که شامل 5 تغییر اساسی در ویزا های دانشجویانی است که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند.

  این تغییرات بشرح ذیل میباشد:

  ادامه مطلب ...
 • همه گیری Covid -19 نقش مهمی در برنامه مهاجرتی استرالیا دارد

  1399/04/30 - 10:45
  همه گیری Covid -19 نقش مهمی در برنامه مهاجرتی استرالیا دارد

  همچنان منتظریم تا دولت استرالیا برنامه مهاجرتی سال جدید و لیست مشاغل را اعلام کند.دولت همواره بر نقش مهم مهاجران در بازسازی اقتصادی استرالیا تاکید کرده است و اذعان داشته برنامه مهاجرت ضرورت اقتصاد استرالیا می باشد.
  بعنوان یک نیروی ماهر شما هم می توانید به استرالیا مهاجرت کرده و در این برنامه نقش مهمی ایفا کنید .بنابراین تا زمانیکه برنامه دقیق مهاجرتی اعلام شود به شما توصیه می کنیم استراتژی مهاجرتی خود را تعیین و دنبال فرمایید :

   

  ادامه مطلب ...
 • خدمات اقامت در هتل جهت قرنطینه دو هفته ای در بدو ورود به ایالت NSW دیگر رایگان نیست

  1399/04/23 - 13:00
  خدمات اقامت در هتل جهت قرنطینه دو هفته ای در بدو ورود به ایالت NSW دیگر رایگان نیست

  طبق قوانین اعلام شده جدید، از تاریخ ١٨ جولای، افراد جهت ورود به ایالت NSW، باید هزینه قرنطینه دو هفته ای در هتل به مبلغ ٣٠٠٠ هزار دلار استرالیا را شخصا, پرداخت کنند.

   تا پیش از این، خدمات اقامت در هتل با غذا به مدت دو هفته به صورت رایگان بود و توسط دولت پرداخت میشد.

   

  ادامه مطلب ...
 • آخرین آپدیت برنامه مهاجرتی سال 21-2020 از زبان انزکو

  1399/04/21 - 13:01
  آخرین آپدیت برنامه مهاجرتی سال 21-2020 از زبان انزکو

  اخیرا سازمان مهاجرت استرالیا مدارکی منتشر کرده است که  در آن به بررسی تاثیرات شیوع بیماری کوید 19 بر برنامه مهاجرتی سال جدید این کشور پرداخته است:

  تاثیرات بسته شدن مرزها : بسته شدن مرزها تاثیر بسیاری بر آمار خالص مهاجرت به استرالیا داشته است و در مقایسه با سال مالی 2019-2018 ، انتظار می رود این موضوع  باعث کاهش حتی تا 30 درصد  در آمار سال مالی 2020-2019 و احتمالا  درصد بیشتری در سال مالی 2021-2020 را نشان دهد.

  برنامه مهاجرتی و بهبود شرایط اقتصادی : اگر چه حفاظت از سلامت شهروندان استرالیا در طول شیوع بیماری کوید 19 در الویت برنامه های دولت میباشد ،یک برنامه مهاجرتی دقیق و حساب شده نقش بسزایی در به گردش افتادن مجدد چرخه اقتصادی این کشور در دوران پسا کرونا  خواهد داشت  چرا که همواره به واسطه ورود مهاجرین به استرالیا سرمایه و فرصت های شغلی بسیاری به این کشور تزریق شده است .

  جزئیات برنامه مهاجرتی سال مالی جدید استرالیا 21-2020 : سقف پذیرش مهاجران در سال  مالی جاری نیز به همان منوال 160 هزار ظرفیت  پذیرش سال گذشته باقی خواهد ماند. .جزئیات این پذیرش در سال گذشته به شرح ذیل میباشد:

  1- ویزای مهارت 108682

  2-ویزای فامیلی 47732

  3-ویزای شرایط خاص 236

  4- ویزای فرزند 3350

  را ند دعوتنامه ویزای 189 و 491 فامیلی : دولت به دقت برنامه مهاجرتی را جهت حفظ فرصت های شغلی کشور استرالیا و مدیریت کردن شرایط اقتصادی پسا کرونا رصد خواهد کرد بنابراین برگزاری ماهیانه راند دعوتنامه برای حمایت از بخش های حیاتی  و مهم کشور به قوت خود باقی خواهد ماند.

  تغییرات بزرگ در برنامه مهاجرتی استرالیا: تمرکز دولت در حال حاضر برروی مدیریت شرایط در بحران شیوع بیماری کرونا میباشد بنابراین برنامه مهاجرتی سال مالی گذشته در سال جدید همچنان به روال قبل برقرار خواهد بود.

  ورود مهاجران به استرالیا :تا اطلاع ثانوی تنها شهروندان استرالیا ،افراد دارای اقامت دائم و اقوام درجه یک این دو دسته با ارائه مدارک رابطه خویشاوندی و همچنین شهروندان نیوزلند که عمدتا در استرالیا زندگی می کنند  اجازه سفر به استرالیا خواهند داشت. اقوام درجه یکی که  ویزای موقت ندارند واجد شرایط استفاده ازاستثنا های ورود به استرالیا نمی باشند.

   


   

   

  ادامه مطلب ...
 • پروازهای ورودی به استرالیا به نصف کاهش می یابد

  1399/04/21 - 12:30
  پروازهای ورودی به استرالیا به نصف کاهش می یابد

  در نشست دهم جولای اسکات موریسون با کابینه ملی در مقابل خبرنگاران جهت جلوگیری با ویروس کرونا پروازهای ورودی به استرالیا که شهروندان را وارد استرالیا میکرد به نصف کاهش و فقط افرادی که اقامت دائم دارند می تواند  وارد استرالیا شوند .پیش از این هم نخست وزیر وسترن پروازهای بین المللی را کاهش و به دولت فدرال هم فشار وارد تا این را قانون اعمال کند و براساس این نظر در وسترن استرالیا فقط شهروندان  با پروازهای خارجی هر سه روز یک پرواز می توانند وارد این ایالت شوند .

  ادامه مطلب ...
 • محدودیت پروازهای خارجی به وسترن استرالیا و پرداخت هزینه قرنطینه هتل توسط مسافران

  1399/04/18 - 14:20
  محدودیت پروازهای خارجی به وسترن استرالیا و پرداخت هزینه قرنطینه هتل توسط مسافران

  آقای مارک مگ گوآن نخست وزیر استرالیای غربی طرح دریافت هزینه قرنطینه 14 روزه را از مسافران ورودی به این ایالت را بزودی اعلام می کنند. استرالیای غربی از شروع کرونا سخت ترین قوانین ورود و خروج را داشته،آقای مارک همچنین در نشست خبری خود ورود پروازهای خارجی را محدود و هر سه روز اجازه ورود یک هواپیما به فرودگاه پرت را صادر خواهد کرد.در 6 جولای تست سه مسافری که در قرنطینه بودن مثبت و این امر باعث نگرانی این ایالت شد.استرالیای غربی بیشتر از دو ماه است که مبتلای کرونای را ثبت نکرده بود و افراد مبتلا از مسافران بودند که از خارج استرالیا وارد این ایالت شده اند.

  ادامه مطلب ...
 • قرنطینه کامل ملبورن

  1399/04/18 - 11:20
  قرنطینه کامل ملبورن

  دانیل اندروز نخست وزیر ویکتوریا به دلیل مبتلا شدن 191 نفر از شهروندان ملبورن به کرونا دستور کامل قرنطینه را صادر کرد .از روز چهارشنبه هشتم جولای ملبورن و 12 کدپستی از شهرملبورن بمدت 6 هفته در حالت قرنطینه قرار خواهد گرفت.

  ادامه مطلب ...
 • بسته شدن مرز ویکتوریا و نیوسات ولز از روز چهارشنبه

  1399/04/16 - 12:44
  بسته شدن مرز ویکتوریا و نیوسات ولز از روز چهارشنبه

  بدنبال اخبار کرونا ویروس و بعد از ثبت 127 بیمار کرونایی در ایالت ویکتوریا و نیوسات ولز مرزها از چهارشنبه مجدد بسته میگردد.آقای دنیل اندروز و خانم برجیکیان و اسکات موریسورن طی نشستی این تصمیم را اتخاذ کردند.آقای اندروز گفت بعد از جواب تست کرونا از برجهای قرنطینه اطراف ملبورن در مورد پایان یا تمدید قرنطینه تصمیم گیری خواهد شد.البته با بسته شدن مرزها ساکنان مناطق مرزی بدلیل کار یا استفاده از خدمات پزشکی ناراضی بوده که با توجه به این شرایط آقای اندروز اظهار داشت برای این افراد مجوزه های ویژه ای صادر خواهد شد.همچنین شایان ذکر است که خانم برجیکیان هم اعلام کرد طی 24 ساعت آینده مرزهای ایالت نیوسات ولز بر روی ساکنان ملبورن و از روز سه شنبه ساعت 23:59 بر روی کلیه اهالی ویکتوریا بسته خواهند شد.

  ادامه مطلب ...
 • بسته شدن موقت برنامه مهاجرتی استرالیا

  1399/04/12 - 9:45
  بسته شدن موقت برنامه مهاجرتی استرالیا

  هرساله در اوایل جولای برنامه مهاجرتی سال مالی جدید ،لیست مشاغل و ظرفیت ویزاهای 491،190،189 اعلام می گردد.لیکن امسال اداره مهاجرت استرالیا هنوز سهمیه جدید برنامه مهاجرتی را به ایالتها اعلام نکرده است .این بدان معنی است که برنامه مهاجرتی طبق برنامه هر سال  و اول جولای باز نخواهد شد.

  مسلما با عدم اعلام برنامه مهاجرتی و عدم صدور دعوتنامه،ایالتها هم نمی توانند برنامه مهاجرتی خود را آغاز کنند.دقیقا مشخص نیست چه زمانی برنامه جدید اعلام میشود لینکن انتظار می رود در اواخر ماه اکتبر و مشخص شدن بودجه دولت، برنامه مهاجرت نیز اعلام گردد.برخی ایالتها مثل تاسمانی،NT و WA همچنان باز هستند ولی اپلیکیشن بررسری نمیکنند. ایالت SA اعلام کرده که تا پایان جولای و اوایل آگوست مجددا اسپانسری را از سر میگیرد.ویکتوریا و کوئینزلند تا اطلاع ثانوی و اعلام دولت بسته خواهند بود. ایالت NSW نیز برا 190 باز است ولی دعوتنامه صادر نمی کند تا سهمیه مشخص شود.

  ادامه مطلب ...
 • اطلاعیه ایالت ویکتوریا

  1399/04/11 - 11:00
  اطلاعیه ایالت ویکتوریا

  ایالت ویکتوریا اعلام کرد که برنامه اسپانسری این ایالت تا زمان اعلام برنامه مهاجرتی سال جدید 2021-2020 بسته خواهد بود و متقاضیان قادر نخواهند بود جهت سابکلاس زیر اقدام کنند:

  اسکیل ورکر ساب کلاس 190-491.

  ویزای موقت سرمایه گذاری ساب کلاس 188A-188B-188C-188E.

  ویزای دائم سرمایه گذاری ساب کلاس 132A-132B.

  ادامه مطلب ...
 • اخبار اول جولای در مورد اسپانسری ایالتها

  1399/04/11 - 10:38
  اخبار اول جولای در مورد اسپانسری ایالتها

  اسپانسری ایالتها تا زمان اعلام برنامه مهاجرتی سال 2021-2020 همچنان بسته خواهد بود.این بدان معنی است که متقاضیان قادر به لاج EOI هستند ولی دعوتنامه اسپانسری ایالتی تا اطلاع ثانویه صادر نخواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • آخرین اخبار مربوط به ایالت South Australia

  1399/04/09 - 11:00
  آخرین اخبار مربوط به ایالت South Australia

  ایالت استرالیای جنوبی در اطلاعیه ای اعلام کرد که برنامه مهاجرتی سال 2020-2019 این ایالت بسته شده و درخواست جدیدی را نمی پذیرد ولی کلیه درخواستهای که قبلا به این ایالت ارسال شده اند را بررسی خواهد کرد.

  ادامه مطلب ...
 • آخرین اخبار مربوط به ACT

  1399/04/09 - 10:30
  آخرین اخبار مربوط به ACT

  طبق اعلام رسمی ACT ،لیست مشاغل و دفترچه راهنما سال مالی جدید بزودی منتشر خواهد شد.در ضمن راند بعدی دعوتنامه نیز در اواخر جولای یا اوایل ماه آگوست برگزار خواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • آخرین آپدیت سازمان مهاجرت استرالیا تا زمان بررسی و صدور ویزاها

  1399/04/08 - 11:45

  بعلت شیوع بیماری Covid 19 زمان بررسی تعدادی از پرونده ها با سرعت کمتری انجام می شود و سازمان مهاجرت استرالیا پرونده هایی را که شامل محدودیت های سفر به استرالیا نمیشود جهت کمک به افرادی که نیاز به سفر فوری به استرالیا دارند در الویت بررسی خود قرار داده است.

  زمان بررسی ویزاها به شرح ذیل میباشد:

  ادامه مطلب ...
 • باز شدن مرزهای اتحادیه اروپا از اول جولای برای مسافران استرالیایی

  1399/04/07 - 12:00

  طی جلساتی که در بروکسل بلژیک مقام های اروپایی تشکیل دادن از اول جولای مرزهای اتحادیه اروپا برای برخی کشورها بازگشایی می گردد. به گزارش یورونیوز کشورهای کانادا،استرالیا،نیوزیلند،ژاپن اجازه ورود به اتحادیه اروپا را دارند و جالب اینجاست که کشور چین بعنوان کشور سفید در این لیست میباشد.و کشورهای که در بلک لیست میباشند برزیل،ایران،آمریکا،روسیه ،افغانستان هستند که بدلیل موج دوم کرونا و عدم کنترل این ویروس در این کشورها اجازه ورود به اتحادیه را ندارند.باز شدن مرز بر روی شهروندان استرالیا در صورتیست که شهروندان استرالیا بدلیل بسته بودن مرزهایشان امکان خروج از کشورشان را ندارند

  ادامه مطلب ...
 • قانون جدید دولت فدرال ایالتها در مورد هزینه دوران قرنطینه

  1399/04/05 - 11:40

  از این پس دولت استرالیا طبق قانون جدید دولت فدرال ایالتها را جهت دریافت هزینه از مسافرانی که وارد استرالیا میشوند را مجاز خواند از اول جولای ایالت کوئینزلند به عنوان اولین ایالت کلیه هزینه های قرنطینه را از مسافران خارج از استرالیا دریافت میکند.بر همین اساس تمامی ایالتها دریافت هزینه های 14 روز قرنطینه را از مسافران دریافت می نماید هزینه های دوران قرنطینه برای یک مسافر 2800 دلار برای زوجین 3700 دلار و برای خانواده سه نفری 4165 و خانواده چهار نفری 4620 دلار در نظر گرفته است البته مسافرانی که قبل از 17 جولای بلیط خود را خریداری کرده  باشند شامل قانون جدید نیستند و دولت هزینه دوران قرنطیه را بعهده میگیرد.هزینه حمل و نقل از فرودگاه به هتل را همچنین دولت های ایالتی متقبل میگردد چنانچه افرادی مشکل مالی داشته باشند می تواند از هزینه های دولتی استفاده که شرایط معیار سنجی شان اطلاع رسانی خواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • اطلاعیه ایالت استرالیای جنوبی

  1399/04/02 - 10:30

  ایالت استرالیای جنوبی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که برنامه مهاجرتی سال کنونی در مورخه یکشنبه 28 جون 2020 بسته خواهد شد.لذا کلیه افراد واجد شرایط میبایست درخواست خود را تا قبل از این تاریخ به ایالت ارائه نمایند.برنامه مهاجرتی سال جدید این ایالت متعاقبا اعلام خواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • باز شدن لیست اسپانسری ایالت نیوسات ولز (NSW) برای ساب کلاس 491

  1399/03/26 - 12:30
  باز شدن لیست اسپانسری ایالت نیوسات ولز (NSW) برای ساب کلاس 491

  ایالت نیوسات ولز امروز اقدام به باز کردن لیست اسپانسری خود برای این ویزا 491 نمود و متقاضیان واجد شرایط می توانند برای درخواست اسپانسری این ایالت اقدام نمایند.شرایط لازم جهت اسپانسری بشرح زیر میباشد:

  حداقل بمدت 12 ماه در مناطق ریجنال این ایالت زندگی کرده باشند .

  کد شغلیشان در لیست مشاغل استریم 1 این ایالت موجود باشد.

  همچنین 12 ماه در کد شغلی انتخاب شده کار کرده باشند.

  ادامه مطلب ...
 • اطلاعيه ايالت تاسمانيا

  1399/03/15 - 12:02

  امروز ایالت تاسمانیا با ارسال اطلاعیه ای اعلام کرد که روند بررسی درخواستهای نامینیشن این ایالت را ملغی کرده است. بدین معنی که کلیه درخواستهایی که حتی از قبل در صف بررسی بوده اند را نیز بررسی نخواهد کرد.تاسمانیا علت عدم ادامه بررسی درخواستها را نامشخص بودن نیاز بازار کار به نیروهای اسکیلد موثر از کووید 19 دانست که باعث کم شدن فرصتهای شغلی شده است. همچنین بعلت محدویت سفرهای اعمال شده ، امکان سفر دارندگان ویزای موقت به استرالیا فعلا وجود ندارد.
  هزینه اسپانسری 220 دلاری که قبلا توسط متقاضیان پرداخت شده تا 10 روز آینده به حساب آنها پرداخت خواهد شد و در ضمن متقاضیان می توانند در سال مالی آتی و باز شدن مجدد ایالتها در صورت واجد شرایط بودن مججد اقدام به درخواست اسپانسری 

  ادامه مطلب ...
 • بسته شدن ظرفیت اسپانسری ویکتوریا-ساب کلاس 190 و 491

  1399/03/08 - 10:30
  بسته شدن ظرفیت اسپانسری ویکتوریا-ساب کلاس 190 و 491

  امروز دولت ویکتوریا اعلام کرد که بعلت نزدیک شدن به پایان سال مالی و پر شدن ظرفیت مشاغل،برنامه مهاجرتی خود برای ساب کلاسهای 190 و 491 را موقتا می بندد .البته کلیه درخواستهائی که تا قبل از 28 می 2020 ارائه شده اند همچنان بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 21 می 2020

  1399/03/01 - 10:30
  گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 21 می 2020

  راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 21 ماه می 2020 برگزار گرديد. طبق گزارش های رسمی در این راند مجموعا تعداد 485 دعوتنامه مربوط به سابکلاس 190 صادر شده است. در این سابکلاس، کلیه ماتریکس های 70 تا 150 امتیازی و ماتریکس های 65 امتیازی که تا تاریخ 31 دسامبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

  ادامه مطلب ...
 • تاخیر در صدور ویزای همسر و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی ده ها هزار استرالیایی

  1399/02/29 - 13:00
  تاخیر در صدور ویزای همسر و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی ده ها هزار استرالیایی

  نماینده حزب کارگر جولیان هیل ،از دولت فدرال تقاضای رسیدگی به ویزای همسر یا شریک زندگی را دارد وی از دولت فدرال خواست بعد از بهبود آمار کرونا به دلیل اقتصادی و اخلاقی  نسبت به صدور ویزای همسر اقدام نماید. با توجه به این موضوع که متقاضیان این نوع ویزا در استرالیا ارتباط خانوادگی دارند و از روز ورودشان به استرالیا مورد حمایت قرار میگیرند و  همچنین ازنظر اقتصادی می توان از آنها بهره گرفت.

  آقای هیل میگوید تعداد صدور این ویزاها باید  "تقاضا محور" باشد.براساس آمار و ارقام وزارت کشور،در سال 2017 -2018 و 2019 نزدیک به چهل هزار ویزا همسر صادر گردید که نسبت به سال 2016 کاهش داشته است.و این کاهش طبق گفته اسکات موریسون در سال 2020 تا 2021 پرونده های مهاجرت به استرالیا نسبت به سال مالی 2018-2019 تعداد پرونده های مهاجرتی ،85 درصد کاهش می یابد.

  ادامه مطلب ...
 • گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 12می 2020

  1399/02/23 - 12:40
  گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 12می 2020

  راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 12 ماه می 2020 برگزار گرديدطبق گزارش های رسمی در این راند مجموعا تعداد 210 دعوتنامه مربوط به سابکلاس 190 صادر شده است. در این سابکلاس کلیه ماتریکس های 70 تا 110 امتیازی و ماتریکس های 65 امتیازی ثبت شده از تاریخ 12 نوامبر 2019 تا تاریخ 8 دسامبر 2019، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   
   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 8 می 2020

   1399/02/20 - 09:30
   گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 8 می 2020

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 8 ماه می 2020 برگزار گرديدطبق گزارش های رسمی در این راند مجموعا تعداد 65 دعوتنامه مربوط به سابکلاس 190صادر شده است. در این سابکلاس کلیه ماتریکس های 70 تا 130 امتیازی موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   متاسفانه در این راند هیچ دعوتنامه ای برای سابکلاس491 صادر نگردید.

    

   ادامه مطلب ...
  • بررسی روند افزایش متقاضیان ایرانی برای سابکلاس 188 استرالیا در سالهای اخیر

   1399/02/09 - 15:15
   بررسی روند افزایش متقاضیان ایرانی برای سابکلاس 188 استرالیا در سالهای اخیر

   تعداد ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی لاج شده از کشور ایران برای سابکلاس 188 به تفکیک سال از سال 2014 تا اکتبر سال 2019 در نمودار بالا به تفکیک مشخص شده است. این گزارش نشان می دهد که  تعداد متقاضیان ایرانی برای ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری هرساله از 2014 تاکنون رو به افزایش بوده و هم چنان سیر صعودی دارد. تعداد درخواست های لاج شده برای سابکلاس 188 در سال 2019 به تنهایی از 1000 نفر عبور کرده و نسبت به سال قبل 56 درصد افزایش داشته است، اما تعداد ویزاهای گرنت شده توسط  اداره مهاجرت استرالیا در سالهای اخیر تغییری نیافته است.  

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 21 آوریل 2020

   1399/02/03 - 10:45
   گزارش رسمی دعوتنامه ACT مورخ 21 آوریل 2020

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 21 آوریل 2020 برگزار گرديد. طبق گزارش های رسمی در این راند مجموعا تعداد 171 دعوتنامه مربوط به سابکلاس 190صادر شده است. در این سابکلاس کلیه ماتریکس های 70 تا 95 امتیازی موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   متاسفانه در این راند هیچ دعوتنامه ای برای سابکلاس491 صادر نگردید.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در ماه آوریل 2020

   1399/02/02 - 12:15
   گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در ماه آوریل 2020

   طبق اعلام رسمی این سایت تعداد 50 دعوتنامه 189 و 50 دعوتنامه فامیلی در ویزای 491 صادر گردیده است.

   برای ویزای 189 کلیه متقاضیان بالای 95 امتیازی که تا 25 مارس 2020 ، EOI خود را ثبت کرده اند وهم چنین EOI های 95 امتیازی ثبت شده تا تاریخ 10 آوریل 2020، دعوتنامه 491 فامیلی را دریافت کرده اند. 

   ادامه مطلب ...
  • ویزای گلوبال تلنت(استعداد درخشان) سابکلاس 124 و 858

   1399/01/26 - 14:25
   ویزای گلوبال تلنت(استعداد درخشان) سابکلاس 124 و 858

   ویزای استعدادهای درخشان (گلوبال تلنت ویزا) در تاریخ 04/11/2019 معرفی شد و دولت استرالیا ظرفیت نسبتا خوبی (حدود 5000 سیت) برای این ویزا در نظر گرفت تا بتواند نخبگان و استعداد های درخشان در 7 حوزه اصلی علمی را به استرالیا جذب کند. این 7 حوزه اصلی عبارتند از:فناور کشاورزی – اقتصادی-پزشکی-امنیت سایبری-فضا و تجهزات پیشرفته-کوانتوم و فناوری انرژی و معادن.
    

   ادامه مطلب ...
  • ویزای استارت آپ (کارآفرینی)ایالت استرالیا جنوبی

   1399/01/26 - 13:45
   ویزای استارت آپ (کارآفرینی)ایالت استرالیا جنوبی

   این ویزای جدید جهت جذب کارآفرینان خارجی به ایالت استرالیای جنوبی است تا با ارائه ایده های خلاقانه و ایجاد استارت آپ به ایجاد شغل و رشد اقتصادی این ایالت کمک کنند.در صورت موفقیت این ویزا در سایر ایالتها نیز اجرا خواهد شد .

    

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه دارندگان ویزای موقت و دائم جهت مسافرت به استرالیا در شرایط Covid-19

   1399/01/25 - 10:30
   اطلاعیه دارندگان ویزای موقت و دائم جهت مسافرت به استرالیا در شرایط Covid-19

   بر اساس اطلاعیه اداره مهاجرت استرالیا:

   • شهروندان و دارندگان ویزاهای اقامت دائم استرالیا می توانند وارداسترالیا شوند ولی باید به مدت 14 روز در قرنطینه در محل تعیین شده از سوی دولت استرالیا بمانند.

   • دارندگان ویزا که بعلت محدودیتهای مسافرتی بین المللی قادر نیستند قبل از تاریخ" اولین ورود به استرالیا " با این کشور سفر کنند، می بایست به دایره صدور ویزا تماس بگیرند. البته تاریخ اولین ورود قابل تمدید نیست لیکن داندگان ویزاهای دائم و ازدواج می توانند پس از این تاریخ هم به استرالیا سفر کنند بشرطی که ویزای آنها اکسپایر نشده باشد.

   • افرادی که بعلت ویروس کرونا، موفق به ارائه نمره زبان، انگشت نگاری،چک پزشکی، .... نشده اند، شرایط آنها در نظر گرفته شده و به آنها فرصت بیشتری بابت ارائه این مدارک داده میشود.

   https://covid19.homeaffairs.gov.au/node/8#15

   ادامه مطلب ...
  • كلياتي درباره آزمون ناتي

   1399/01/23 - 13:20
   كلياتي درباره آزمون ناتي

   مدت زمان آزمون: حداکثر ٢٠ دقیقه 
   هزینه آزمون :٨٠٠  دلار استرالیا 
   هزینه بازبینی نتیجه: ١٨٠ دلار استرالیا 
   اعلام نتیجه : حداکثر ٨ هفته
   طریقه ثبت نام : از طریق سایت این سازمان به نشانی : 
   https://www.naati.com.au/

    ساختار و نحوه امتیاز آزمون  

   آزمون ناتی شامل ٢ مکالمه ضبط شده می باشد که هر مکالمه دارای ۴۵ امتیاز میباشد. 
   برای کسب نمره قبولی، امتیاز ٢٩ به بالا در هر مکالمه و مجموعا امتیاز ۶٣ از ٩٠ امتیاز لازم است
   هر کدام از این مکالمات بین یک انگلیسی و یک فارسی زبان رد و بدل میشود ، جملاتی که شخص انگلیسی زبان میگوید باید به فارسی و جملاتی که شخص فارسی زبان میگوید باید به انگلیسی ترجمه شود. مکث بیش از ۵ ثانیه برای شروع ترجمه پس از شنیدن صدای زنگ در انتهای جمله ، منجر به از دست دادن امتیاز آن بخش از مکالمه می‌شود. 

   از کلایتنهای عزیز مجموعه آراد تقاضا میشود در صورت تمایل برای ثبت نام در این آزمون،جهت راهنمایی در نحوه ثبت نام و طریقه پرداخت، دریافت نمونه سوالات و گایدلاین های مربوطه، ایمیلی با موضوع NATTI به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمايند:Immigration.arad@gmail.com

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ ٣ آوریل 2020 برگزار گرديد

   1399/01/16 - 14:00
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ ٣ آوریل 2020 برگزار گرديد

   طبق گزارش های رسمی در این راند مجموعا تعداد 177 صادر شده که تعداد 94 دعوتنامه مربوط به سابکلاس 190 می باشد. .در این سابکلاس، کلیه ماتریکس های 75 تا 120 امتیازی و ماتریکس های  70 امتیازی که تا تاریخ 31 دسامبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.
   .

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص راند دعوتنامه ويزاي 189 و فامیلی در ماه مارچ 2020

   1399/01/10 - 12:59

   از این تعداد کل، 1311 عدد دعوتنامه ویزای 189 به پرونده های 90 امتیاز که تا تاریخ 29 ژانویه 2020 ثبت شده اند اختصاص داده شده است که تعداد قابل توجهی محسوب می‌شود و امید است در راندهای بعدی اگر روند صدور دعوتنامه با همین تعداد پیش برود، نوبت به امتیازات کمتر در بسیاری از مشاغل بخصوص نان پروراتا برسد

   ادامه مطلب ...
  • بسته شدن موقت اسپانسری ایالت نیوساوت ولز برای ویزاهای سرمایه گذاری

   1398/12/28 - 14:20
   بسته شدن موقت اسپانسری ایالت نیوساوت ولز برای ویزاهای سرمایه گذاری

   در حال حاضر دریافت اسپانسری ایالت نیوساوت ولز برای متقاضیان ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری(BIIP)  امکان پذیر نمی باشد.

   اسپانسری ایالت نیوساوت ولز به علت تکمیل ظرفیت ارائه شده توسط  commonwealth department of home affairs بسته شده است که شامل ویزای موقت کارآفرینی و سرمایه گذاری سابکلاس 188 و ویزای دائم سابکلاس 132 می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 17 مارچ 2020 برگزار گردید.

   1398/12/27 - 11:50
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 17 مارچ 2020 برگزار گردید.

   طبق گزارش های رسمی در این راند تعداد 89 دعوتنامه برای سابکلاس 190 صادر شد. کلیه ماتریکس های 75 تا 120 امتیازی و ماتریکس های  70 امتیازی که تا تاریخ 28 دسامبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص راند دعوتنامه ویزای 189 در ماه فوریه 2020

   1398/12/24 - 10:35
   گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص راند دعوتنامه ویزای 189 در ماه فوریه 2020

   طبق اعلام رسمی این سایت تعداد 1000 دعوتنامه 189 صادر گردیده است که در مقایسه با راندهای قبل، راند امیدوارکننده ای محسوب می شود. نکته قابل توجه در این راند صدور 500 دعوتنامه فامیلی در ویزای 491 می باشد که رکورد بی سابقه ای در صدور این نوع ویزا محسوب می شود.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 10 مارچ 2020 برگزار گردید.

   1398/12/21 - 13:25
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 10 مارچ 2020 برگزار گردید.

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 10 مارچ 2020 برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این راند تعداد 73 دعوتنامه برای سابکلاس 190 صادر شد. کلیه ماتریکس های 75 تا 95 امتیازی و ماتریکس های  70 امتیازی که تا تاریخ 19 دسامبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • اخبار مهم تغییرات جدید در روند ارسال مدارک در پروسه های MPA و MSA در تاریخ 18 مارچ

   1398/12/19 - 10:35
   اخبار مهم تغییرات جدید در روند ارسال مدارک در پروسه های MPA و MSA در تاریخ 18 مارچ

   از تاریخ 18 مارچ 2020 سازمان TRA تغییراتی در روند انجام  پروسه های  MSAو  MPA ایجاد خواهد کرد.

   ادامه مطلب ...
  • اخبار مربوط به ورود دارندگان ویزاهای دائم و موقت استرالیا در شرایط بحرانی کرونا

   1398/12/17 - 14:30
   اخبار مربوط به ورود دارندگان ویزاهای دائم و موقت استرالیا در شرایط بحرانی کرونا

   دولت استرالیا در تاریخ 5 مارس 2020 اعلام کرد که محدودیت های جدی را برای ورود افراد از کشورهای جمهوری کره، ایران و چین به استرالیا اعمال می کند.

   وزارت امور خارجه و تجارت سطح توصیه سفر استرالیا اعلام کرد که با توجه به شرایط کنونی از سفر کردن به کشور چین، ایران و دائگو جمهوری کره اجتناب کنید.

   ادامه مطلب ...
  • آخرین تغییرات ایجاد شده در وضعیت لیست مشاغل موجود در ایالت SA

   1398/12/17 - 12:30
   آخرین تغییرات ایجاد شده در وضعیت لیست مشاغل موجود در ایالت SA

   در ایالت SA با توجه به تغییرات جدید اعمال شده، درخواست ویزا در شرایط خاص برای مشاغل زیر امکان پذیر می باشد :

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 2 مارچ 2020 برگزار گردید.

   1398/12/13 - 10:30
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 2 مارچ 2020 برگزار گردید.

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 2 مارچ 2020 برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این راند تعداد 110 دعوتنامه برای سابکلاس 190 صادر شد. کلیه ماتریکس های 75 تا 110 امتیازی و ماتریکس های  70 امتیازی که تا تاریخ 14 دسامبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 24 فوریه 2020 برگزار گردید.

   1398/12/06 - 4:20
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 24 فوریه 2020 برگزار گردید.

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 24 فوریه 2020 برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این راند تعداد 171 دعوتنامه برای سابکلاس 190 صادر گردید. کلیه ماتریکس های 75 تا 110 امتیازی و ماتریکس های  70 امتیازی که تا تاریخ 30 نوامبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند. 

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 7 فوریه 2020 برگزار گردید.

   1398/11/20 - 15:00
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 7 فوریه 2020 برگزار گردید.

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 7 فوریه 2020 برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این راند تعداد 83 دعوتنامه برای سابکلاس 190 صادر گردید. کلیه ماتریکس های 75 تا 135 امتیازی و ماتریکس های  70 امتیازی که تا تاریخ 31 اکتبر 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص راند دعوتنامه ویزای 189 در ماه ژانویه 2020

   1398/11/12 - 15:20
   گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص راند دعوتنامه ویزای 189 در ماه ژانویه 2020

   طبق اعلام رسمی این سایت تعداد 1000 دعوتنامه 189 صادر گردیده است که در مقایسه با راندهای قبل، راند امیدوارکننده ای محسوب می شود. نکته قابل توجه در این راند صدور 300 دعوتنامه فامیلی در ویزای 491 می باشد که رکورد بی سابقه ای در صدور این نوع ویزا محسوب می شود.

   ادامه مطلب ...
  • روز ملی استرالیا یا Austarlia day

   1398/11/06 - 10:40
   روز ملی استرالیا یا Austarlia day

   امروز، مورخ 26 ژانویه، روز ملی استرالیا یا Austarlia day نامگذاری شده است.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ23 ژانویه2020 برگزار گردید.

   1398/11/05 - 9:40
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ23 ژانویه2020 برگزار گردید.

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 23 ژانویه 2020 برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این راند تعداد 251 دعوتنامه برای سابکلاس 190 صادر گردید. کلیه ماتریکس های 75 تا 120 موفق به دریافت دعواتنامه شدند. و برای سابکلاس 491 نیز تعداد 161 دعوتنامه صادر گردید و تمام ماتریکس های  70 تا 120 امتیازی موفق به اخذ دعوتنامه شدند.

    

    

   ادامه مطلب ...
  • شرایط جدید برای برخی از مشاغل مرتبط با پزشکی در ایالت استرالیای غربی

   1398/11/03 - 11:47
   شرایط جدید برای برخی از مشاغل مرتبط با پزشکی در ایالت استرالیای غربی

   در اوایل دسامبر ایالت WA مشاغل جدیدی را در بخش پزشکی در نظر گرفته است.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 9 ژانویه2020 برگزار گردید

   1398/10/19 - 10:48
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 9 ژانویه2020 برگزار گردید

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT  درتاریخ 9 ژانویه2020  برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این  راند برای  سابکلاس 491 -75 دعوتنامه صادر گردید .تمام ماتریکسیهای  75 تا 125 موفق به اخذ دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه9 ژانویه 2020 برگزار گردید

   1398/10/19 - 10:20

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT  درتاریخ 9 ژانویه2020  برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این  راند برای  سابکلاس 190 -200 دعوتنامه صادر گردید .تمام ماتریکسیهای  80 تا 145 موفق به اخذ دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 19 دسامبر 2019 برگزار شد

   1398/10/09 - 10:20
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 19 دسامبر 2019 برگزار شد

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 19 دسامبر 2019 برگزار گردید . 54 دعوتنامه صادر شد. طبق گزارش های رسمی در این  راند  برای تمام  افراد  90 تا 135  دعوتنامه صادر گردیده است .

   ادامه مطلب ...
  • احتمال تغییر در شرایط ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی

   1398/10/08 - 13:25
   احتمال تغییر در شرایط ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی

   با توجه به تقاضایی زیاد برای ویزای کارآفرینی استرالیا به نظر می رسد این  کشور درصدد تغییر و سخت تر کردن شرایط ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیاست لذا آن دسته از متقاضیانی که درخواست اقدام برای ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا هستند سریعتر قبل از تغییر در شرایط این  نوع ویزا پرونده خود را در جریان انداخته تا مشمول تغییرات جدید احتمالی نشوند.

   ادامه مطلب ...
  • اعلام تعطیلی ادارات ارزیابی استرالیا در ایام کریسمس و سال نو میلادی 2020

   1398/10/02 - 9:30
   اعلام تعطیلی ادارات ارزیابی استرالیا در ایام کریسمس و سال نو میلادی 2020

   به علت تعطیلات کریمسس سازمان وت اسس از 20 دسامبر تا 2 ژآنویه ،سازمان مهندسین استرالیا از 24 دسامبر تا 6 ژانویه  ،سازمان ارزیابی و مهندسین کامپیوتر از 20 دسامبر تا 6 ژانویه و سازمانTRA  از 23 دسامبر تا 6 ژانویه  تعطیل و بعد از اتمام تعطیلات  مجدد آغاز به کار خواهند شد. لازم به ذکر است در طول این مدت شما قادر به ارسال مدارک جهت ارزیابی می باشید اگرچه به دلیل این تعطیلات زمان بررسی و پاسخ گویی طولانی تر خواهد بود.

   ادامه مطلب ...
  • فراخوان وزارت کشور استرالیا برای جذب مهاجران بیزینسی به استرالیا

   1398/09/29 - 10:00
   فراخوان وزارت کشور استرالیا برای جذب مهاجران بیزینسی به استرالیا

   سرپرست وزارت مهاجرت به استرالیا میگوید: باید تلاش کنیم تا افرادی که مایل به سرمایه گذاری و کارآفرینی در استرالیا هستند را جذب کنیم .وزارت کشور استرالیا نیز منتظر نظرات و پیشنهادات افراد ذینفع جهت بازنگری برنامه درخواست کنندگان برای مهاجرت به استرالیا ،جهت سرمایه گذاری و نوآوری تجاری میباشد.هدف از اینکار جذب افرادیست که در تجارت تجربه و درزمینه اقتصادی رشد خوبی داشته و موفق بوده اند و قادرند در جهت شکوفایی و رشد اقتصادی نقش آفرین باشند.آلن تاج ،سرپرست مهاجرت و شهروندی و خدمات مهاجرتی بر این نظر است که سرمایه گذاری در استرالیا بسیار سودمند و حداکثر منافع اقتصادی را برای کشور در پی دارد وی از تمام افراد ذینفع برای تبادل نظر و همفکری و برنامه ریزی درست و صحیح در این زمینه دعوت بعمل آورده و موضوع مورد بررسی در این تبادل نظر افزایش کارآیی در روند فعلی اجرای برنامه که در حال حاضر بصورت سه نوع ویزا که در نه سطح اجرا می گردد.نحوه تشویق در جهت انجام سرمایه گذاری و نوآوری تجاری در امر تجارت،افزایش میزان سرمایه گذاری در زمینه های مختلف بنحوی که اعطا ویزای سرمایه گذار و سرمایه گذاری خاص منافع بیشتری در رشد اقتصاد کشور بدنبال داشته باشد.

   ادامه مطلب ...
  • تعطیلی سفارت استرالیا در ایران بعلت جابجایی و تغییر محل

   1398/09/25 - 14:02
   تعطیلی سفارت استرالیا در ایران بعلت جابجایی و تغییر محل

   سفارت استرالیا در تهران در تاریخ 25 و 26 آذرماه (17-16 دسامبر)بدلیل تغییر محل و جابجایی تعطیلی میباشد.دفتر سفارت استرالیا طی اطلاعیه اعلام کرد در صورت نیاز فوری به کنسول با شماره 61262613305+ در استرالیا که به صورت شبانه روزی جوابگو خواهند بود تماس بگیرید.

   از روز چهارشنبه 27 آذر (18 دسامبر)سفارت طبق روال قبل پاسخگویی مراجعین خواهد بود.

   ادامه مطلب ...
  • دیوید کلمن وزیر مهاجرت استرالیا ، از پست خود کنار رفت

   1398/09/24 - 13:00
   دیوید کلمن وزیر مهاجرت استرالیا ، از پست خود کنار رفت

    آقای دیوید کلمن ،وزیر مهاجرت استرالیا با توجه به اینکه روند رو به رشدی در ماههای اخیر به مهاجرت استرالیا داده بود در خواست مرخصی نامحدود کرده است.ایشان بعنوان عضو  کمیسیون بانکها در جنوب غربی سیدنی فعالیت خواهد کرد.اقای کلمن بنا بر دلایل شخصی صندلی وزارت خود را تحویل میدهد و تا زمان بازگشت اقای دیوید به وزارت مهاجرت آقای آلن تادگ وظایف او را به عهده خواهد گرفت .آقای تادگ وزیر جمعیت ،شهرها و زیرساختهای شهری وظایف ایشان  را به عهده خواهند گرفت اقای تادگ یک سیاستمدار استرالیایی که از سال 2010  نماینده بخش استون برای حزب لیبرال است.از سال 2016 وزیر امورخارجه بوده و در سال 2016-2017 وزیر خدمات انسانی ،از سال 2017-2018 شهروندی و امور فرهنگی چندگانه و جمعیت فعالیت می کنند، از سال 2018 تا کنون وی بعد از انتخابات فدرال 2019 به کابینه معرفی شده و فعالیت دارند.

   ادامه مطلب ...
  • قرار گرفتن شهر آدلاید در منطقه خاكستري و راه حل آن

   1398/09/19 - 12:10
   قرار گرفتن شهر آدلاید در منطقه خاكستري و راه حل آن

   دولت ایالتی  آدلاید بدلیل پیش رفتن به منطقه خاکستری در تلاش برای راه حل این موضوع میباشد و برخلاف دولت قبلی سعی در جذب مهاجران خارجی بین سن 20 تا 25 سال میباشد . دولت ایالتی برای کاهش اثر منفی که پیری جمعیت بر روی اقتصاد این ایالت  گذاشته تصمیم برای جذب مهاجران کرده است .ورود مهاجران به این منطقه به سالیان قبلی باز میگردد اولین گروه مهاجران انگلیسی ها که بیشترین جمعیت را در این منطقه شامل میشوند و گروه بعدی یونانی و چینی ها میباشند.

    

   ادامه مطلب ...
  • ایالت NT به مرکزیت داروین لیست مشاغل مربوط به سابکلاس 491 را اعلام کرد

   1398/09/18 - 13:08
   ایالت NT به مرکزیت داروین لیست مشاغل مربوط به سابکلاس 491 را اعلام کرد

   شرایط این ایالت برای متقاضیان خارج استرالیا همچون گذشته برای بسیاری از مشاغل  شرط داشتن job offer می باشد.اگرچه بودن مشاغلی همچون تکنسین عمران بدون داشتن شرایط خاص نیز در این لیست خبر امیدوار کننده ای می باشد.

   هزینه پر کردن EOI برای ایالت فوق رایگان و هزینه اسپانسری این ایالت 300 دلار استرالیاست که در صورت رد شدن پرونده قابل برگشت نیست .

   لینک لیست مشاغل ایالت NT :

   https://theterritory.com.au/migrate/migrate-to-work/northern-territory-government-visa-nomination/nt-migration-occupation-list

   ادامه مطلب ...
  • ایالت NSW به مرکزیت سیدنی لیست مشاغل مربوط به سابکلاس 491 را منتشر کرد

   1398/09/18 - 12:59
   ایالت NSW به مرکزیت سیدنی لیست مشاغل مربوط به سابکلاس 491 را منتشر کرد

   طبق اعلامیه NSW از نیمه ژانویه 2020، متقاضیان قادر به ثبت پرونده خود در این ایالت می باشند.هزینه اسپانسری 300 دلار استرالیا میباشد که در صورت رد شدن پرونده قابل برگشت نخواهد بود.دارا بودن 5 سال سابقه کار مرتبط از شرایط این ایالت برای مشاغل موجود در لیست میباشد .همچنین در صورت داشتن سابقه کاری کمتر از پنج سال، داشتن فامیل درجه یک در مناطق ریجنال این ایالت و یا پیشنهاد شغلی 12 ماهه الزامی میباشد.

   ادامه مطلب ...
  • اعلام شرایط ویزای 491 برای ایالت تاسمانیا

   1398/09/14 - 9:05
   اعلام شرایط ویزای 491 برای ایالت تاسمانیا

   ایالت تاسمانیا در تاریخ 16 نوامبر لیست مشاغل خود را اعلام کرد .از تاریخ 16 نوامبر 2019 تمام ویزای ایالتی که توسط متقاضیان ارسال می شود شامل هزینه 220 دلار جهت بررسی مدارک  متقاضیان می باشد.و در حال حاضر لیست مشاغل 491 با اعمال تغییراتی برای متقاضیان باز می باشد.
   تغییرات اعمال شده در جهت سهولت اقدام برای برخی رشته های پر طرفدار  همچون نقشه کش عمران و معمار برای سابکلاس 491 خبر خوشحال کننده ایست که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا را سر ذوق آورد.متاسفانه اکثر مشاغل برای سابکلاس 190 این ایالت نیاز به جاب آفر دارد.امید است این تغییرات مثبت در لیست مشاغل سایر ایالات ازجمله  ایالت SA نیز دیده شود.

   https://www.migration.tas.gov.au/__data/assets/pdf_file/0009/147267/TSOL_2019-2020_28_Nov_2019.pdf

   ادامه مطلب ...
  • ایالت استرالیای جنوبی لیست مشاغل و شرایط اسپانسری خود را منتشر کرد

   1398/09/12 - 9:05
   ایالت استرالیای جنوبی لیست مشاغل و شرایط اسپانسری خود را منتشر کرد

   ایالت استرالیای جنوبی لیست مشاغل و شرایط اسپانسری را منتشر کرد.طبق اعلام ایالت استرالیا جنوبی،از روز چهارشنبه امکان ثبت درخواست نامینیشن این ایالت وجود دارد.

   جهت دیدن لیست مشاغل روی لینک زیر کلیک نمایید.

   https://www.migration.sa.gov.au/skilled-migrants/lists-of-state-nominated-occupations

    

    

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 25 نوامبر 2019 برگزار گردید

   1398/09/04 - 15:30
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 25 نوامبر 2019 برگزار گردید

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 25 نوامبر 2019 برگزار گردید. در این  راند  114 دعوتنامه صادر گردیده است .کلیه ماتریکس های 75 تا 130 امتیاز در این راند دعوتنامه دریافت کرده اند.

    

   ادامه مطلب ...
  • اعلام لیست مشاغل ایالت کوئینزلند 25 نوامبر برای ویزای 491 و 190

   1398/09/04 - 11:40
   اعلام لیست مشاغل ایالت کوئینزلند 25 نوامبر برای ویزای 491 و 190

   ایالت کوئینزلند امروز دوشنبه 25 نوامبر لیست مشاغل مورد نیاز و شرایط اسپانسری ویزاهای اسکیل ورکر ساب کلاسهای 190 و 491 را اعلام کرد.

   اسپانسری ویزاهای سرمایه گذاری ساب کلاس 188 نوآوری و سرمایه گذاری همچنان بسته اعلام شد. اطلاعات جدید به محض انتشار، خدمت شما عزیزان اعلام می گرد

   برای گروه متقاضیان خارج استرالیا  لیست مشاغل بشرح زیر می باشد:

   ادامه مطلب ...
  • تعریف منطقه ای استرالیا برای اهداف مهاجرتی در تاریخ 16 نوامبر 2019 تغییر خواهد کرد

   1398/08/22 - 10:00
   تعریف منطقه ای استرالیا برای اهداف مهاجرتی در تاریخ 16 نوامبر 2019 تغییر خواهد کرد

   تعریف منطقه ای استرالیا برای اهداف مهاجرتی در تاریخ 16 نوامبر 2019 تغییر خواهد کرد
   طبق اعلام رسمی سایت اداره مهاجرت استرالیا تمامی مناطق کشور استرالیا از تاریخ 16 نوامبر به سه بخش کلی تقسیم بندی خواهد شد
   گروه 1:
   شهرهای بزرگ سیدنی ، ملبورن و بریزبن که جزو مناطق ریجنال محسوب نمی شوند.
   گروه 2 :
   شهرها و مراکز عمده ریجنال شامل :

   Perth,
   Adelaide,
   the Gold Coast,
   the Sunshine Coast
   Newcastle/Lake Macquarie,
   Wollongong/Illawarra,
   Geelong
   Hobart
   که شامل ویزاهای 190 و 491 می شوند.
   گروه 3:
   سایر مراکز ریجنال که شرایط گروه 2 جهت سابکلاسهای 190 و 491 را داراست و بعلاوه ویزاهای DAMA را نیز شامل می شود.
   کد پستی شهرهای مورد نظر نیز امروز اعلام گردید که بشرح پیوست اعلام می گردد.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش غیررسمی اداره مهاجرت در خصوص راند 11 نوامبر 2019 برگزار شد

   1398/08/20 - 10:10
   گزارش غیررسمی اداره مهاجرت در خصوص راند 11 نوامبر 2019 برگزار شد

   راند 11 نوامبر 2019 برگزار شد و براساس گزارش غیررسمی در این راند حدود 500 دعوتنامه صادر گردیده است.که نشان دهنده  کاهش صدور دعوتنامه نسبت به ماههای قبل می باشد. دراین راند نیز 60 درصد از دعوت شدگان از مشاغل پروراتا و 40 درصد نان پروراتا بوده است .

   ادامه مطلب ...
  • ایالت استرالیا جنوبی (SA) بررسی ویزاهای 190 را متوقف کرد.

   1398/08/20 - 10:00
   ایالت استرالیا جنوبی (SA) بررسی ویزاهای 190 را متوقف کرد.

   طبق اعلامیه رسمی ایالت South Australia  ، به دلیل تغییرات پیش رو مربوط به ویزای جدید 491 در 16 نوامبر ، این ایالت به طور موقت بررسی پرونده های ثبت شده را از ساعت 11 صبح 15 نوامبر 2019 تا اوایل ماه دسامبر به تعویق انداخت. این بدین معناست که تمامی پرونده هایی که بطور کامل ثبت نشده و یا پرداخت آن انجام نشده است بعد از تاریخ اعلام شده به طور کامل حذف خواهند شد.متقاضیان باید متناسب با تاریخ درخواست خود برای ایالت ، شرایط لازم برای شغل خود را داشته باشند بنابراین امتیاز اضافی دریافت شده به دلیل تغییرات در سیستم امتیاز دهی بعد از 16 نوامبر 2019 برای پرونده های ارسال شده قبل تاریخ فوق در نظر گرفته نمی شود و متقاضیان از 16 نوامبر به بعد مجددا باید درخواست خود را برای ویزای 190 این ایالت طبق سیستم امتیازدهی جدید ثبت کنند.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 8نوامبر 2019 برگزار گردید

   1398/08/18 - 10:48
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 8نوامبر 2019 برگزار گردید

   راند دعوتنامه ماتریکس ACT درتاریخ 8 نوامبر 2019 برگزار گردید. طبق گزارش های رسمی در این  راند  70 دعوتنامه صادر گردیده است که در مقایسه با راند قبل که 528 دعوتنامه صادر شد ، کاهش محسوسی به نظر می آید.

   ادامه مطلب ...
  • اضافه شدن بیمه خدمات درمانی به شرایط ویزای 491

   1398/08/08 - 10:00
   اضافه شدن بیمه خدمات درمانی به شرایط ویزای 491

    با نزدیک شدن به تاریخ 16 نوامبر و اعمال تغییرات مربوط به ویزای 491، جزییات مربوط به این ویزا شفاف تر می‌شود.بعد از خبر پیوستن پرت و گلدکوست به مناطق ریجنال، اختصاص دادن بیمه خدمات درمانی به ویزای موقت491 و 494 خبر خوب دیگری بود که متقاضیان این ویزا را بر سر ذوق آورد.

    

    

   ادامه مطلب ...
  • شهر پرت و گولد کوست از شانزده نوامبر به شهر های رجینال برای ویزای 491 پیوستند

   1398/08/06 - 14:20
   شهر پرت و گولد کوست از شانزده نوامبر به شهر های رجینال برای ویزای 491 پیوستند

   دولت فدرال استرالیا بعد از موفقیت یک برنامه ابتکاری مهاجرت، انتقال مهاجران تازه وارد به مناطق حاشیه ای را از 23 هزار نفر به 25 هزار نفر افزایش می دهد.دولت شهرهای پرت و گولد کوست در شهر های اصلی قرار نداد تا با این روش شهرهای فوق را به مقصد مهاجران ماهر و دانشجویان بین المللی تبدیل کند.در اوایل سال جاری 23 هزار ویزا برای مهاجرانی که متعهد به زندگی و کار در منطقه حاشیه ای و روستایی شوند در نظر گرفته شده بود.اگر افراد متعهد به کار و زندگی برای حداقل سه سال در این مناطق باشند شرایط ویزای اقامت دائم را دارند.

   ادامه مطلب ...
  • انتشار لیست مشاغل مورد نیاز جدید استرالیا در ماه مارچ 2020

   1398/08/02 - 12:40
   انتشار لیست مشاغل مورد نیاز جدید استرالیا در ماه مارچ 2020

   طبق اعلامیه وزارت کار استرالیا ، لیست مشاغل مورد نیاز جدید استرالیا در ماه مارچ 2020 منتشر خواهد شد

   این وزارت در حال حاضر در حال بررسی سالانه لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا می باشد تا اطمینان حاصل کند تمامی مهارت و مشاغل مورد نیاز در این کشور در این لیست گنجانده شده است.

   مرحله اول این بررسی شامل ملاقات با ، صنایع و گروههای ذینفع در سراسر کشور برای کسب اطلاعات در مورد بازار کار استرالیا و کمبود مهارت است.

   سپس مشاغل مشخص شده در 'Traffic Light Bulletin' منتشر و مشخص  می گردد و این مشاغل  بین لیست های کوتاه مدت و میان مدت افزوده ، حذف یا تغییر می یابد. بر اساس برنامه ریزی ها این مرحله در ماه دسامبر 2019 انجام خواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • پیش بینی های سایت Iscah در خصوص دریافت دعوتنامه بعد از تغییرات Dec

   1398/07/28 - 10:00
   پیش بینی های سایت Iscah در خصوص دریافت دعوتنامه بعد از تغییرات Dec

   سایت Iscah بر اساس تغییرات امتیاز که بعد از 16 نوامبر صورت می گیرد  پیش بینی هایی را در خصوص کف امتیاز مشاغل پروراتا و نان پروراتا جهت دریافت دعوتنامه برای راند Dec که آخرین راند سال 2019 خواهد بود، اعلام کرده است که خلاصه آن به شرح زیر می باشد:

   ادامه مطلب ...
  • تلاش استرالیا جهت جلوگیری از فعالیت افراد رجیستر نشده سازمان مارا در خارج از استرالیا

   1398/07/24 - 14:00
   تلاش استرالیا جهت جلوگیری از فعالیت افراد رجیستر نشده سازمان مارا در خارج از استرالیا

   سازمان Migration Alliance درخواست هایی مبنی بر جلوگیری از فعالیت افراد غیر وکیل ، برای لاج ویزای مهاجرت استرالیا داده است.

   ادامه مطلب ...
  • برنامه های دولت برای ویزاهای جدید در مناطق حاشیه ای استرالیا

   1398/07/23 - 3:11
   برنامه های دولت برای ویزاهای جدید در مناطق حاشیه ای استرالیا

   وزیر مهاجرت استرالیا،دیوید کولمن، اعلام کرد :
   دولت به نتایج ویزاهای ریجنال و تمرکز جمعیت در مناطق کم جمعیت بسیار نزدیک شده است.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ایالتی ACT در مورخه 14 اکتبر2019 برگزار گردید

   1398/07/22 - 12:34
   راند دعوتنامه ایالتی ACT در مورخه 14 اکتبر2019 برگزار گردید

   راند دعوتنامه ایالتی  Octمورخه14 اکتبر 2019 برگزار گردید و 402 دعوتنامه صادر شد. کلیه افراد 65 امتیاز به بالا دعوتنامه گرفتند و 60 امتیازیهای که بین 14 اپریل تا 30 اپریل 2019 هم درخواست خود را لاج کرده بودند ، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش غیررسمی اداره مهاجرت در خصوص راند 11 اکتبر 2019 برگزار شد

   1398/07/20 - 14:30
   گزارش غیررسمی اداره مهاجرت در خصوص راند 11 اکتبر 2019 برگزار شد

   راند 11 اکتبر 2019 برگزار شد و براساس گزارش غیررسمی در این راند بیش از 1000 دعوتنامه صادر گردیده است.که نشان دهنده افزایش بسیار خوب در جهت کاهش دعوتنامه در ماههای قبل می باشد. در راند موجود 60 درصد از دعوت شدگان از مشاغل پروراتا و 40 درصد نان پروراتا بوده است .

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص سومین راند دعوتنامه سال مالی جدید در سپتامبر 2019

   1398/07/07 - 11:10
   گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص سومین راند دعوتنامه سال مالی جدید در سپتامبر 2019

     طبق اطلاعات و مطابق با پیش بینی که ما قبلا در گزارشات ارائه  شده داشتیم تعداد 100 دعوتنامه 189 صادر گردیده است.نکته قابل توجه  در این راند ،صدور  100  دعوتنامه فامیلی در ویزای 489 می باشد که بسیار قابل توجه است.  در راند موجود، برای ویزای 189 کلیه متقاضیان بالای 85 امتیاز که تا 3 آگوستEOI   خود را ثبت کرده اند موفق به دریافت دعوتنامه گردیدند و امتیازات ویزای 489 فامیلی نیز 85 به بالا بوده است.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ایالتی ACT در مورخه 27 سپتامبر 2019 برگزار گردید

   1398/07/06 - 15:35
   راند دعوتنامه ایالتی ACT در مورخه 27 سپتامبر 2019 برگزار گردید

   راند دعوتنامه ایالتی ACT مورخه 27  سپتامبر2019 برگزار گردید و 124 دعوتنامه صادر شد. کلیه افراد  70 تا 120 امتیاز  دعوتنامه گرفتند و 65 امتیازیهای که تا قبل از 1 جولای 2019 هم درخواست خود را لاج کرده بودند ، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 17 سپتامبر 2019 برگزار گردید

   1398/06/27 - 12:45
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 17 سپتامبر 2019 برگزار گردید

   در راند ماتریکس 106 دعوتنامه صادر گردیده است.کلیه ماتریکس های 70 امتیاز دعوتنامه دریافت کرده اند. راند بعدی در تاریخ 8  اکتبر 2019  برگزار می گردد.

   ادامه مطلب ...
  • دولت استرالیا ویزاهای مناطق ریجنال را برای ویزای اسکیل ورکر افزایش داده است

   1398/06/25 - 16:45

   دولت استرالیا اعلام کرده است که ویزا های مناطق ریجنال را برای ویزای اسکیل ورکر تا 23000 عدد افزایش داده است.در نوامبر امسال دو سابکلاس ویزای موقت ریجنال معرفی و اجرا میشوند که یکی ویزای موقت ریجنال جاب آفر سابکلاس 494 و دیگری ویزای اسکیل ورکر491 هستند که به ترتیب دارای ظرفیت 9000 و 14000 در طول برنامه مهاجرت سالانه ی 160000 نفری هستند.

   ادامه مطلب ...
  • پیشنهاد مجلس پارلمان به مجلس سنا جهت سخت تر نمودن آزمون شخصیت

   1398/06/25 - 16:15

   SBS آنلاین گزارش می دهد مجلس پارلمان استرالیا به مجلس سنا پیشنهاد داده است که لایحه ای تصویب شود تا آزمون شخصیت را برای درخواست کنندگان ویزا، سخت تر بگیرند وزیر مهاجرت استرالیا، دیوید کولمن اولین باراین لایحه را در ماه جولای به مجلس نمایندگان معرفی کرد. تغییرات مطرح شده در بخش 501 قانون مهاجرت 1958، زمینه را برای کنسل و رد کردن ویزا بر اساس این تست گسترش میدهد و هم چنین راه را برای دیپورت کردن دارندگان ویزا که جرمی مرتکب شده باشند و بیشترین مجازات حداقل دو سال را داشته باشند، آسان تر می کند.

   ادامه مطلب ...
  • آخرین اخبار در خصوص روند سیتیزن شیپ

   1398/06/25 - 14:02
   آخرین اخبار در خصوص روند سیتیزن شیپ

   SBS آنلاین گزارش می دهد، تایید درخواست شهروندی استرالیا در سال 2018 و 2019 حدود 80% افزایش داشته است که این امر بواسطه افزایش چشمگیر در روند بررسی درخاستها در اداره مهاجرت استرالیا می باشد. در این زمان حدود 160000 درخاست سیتیزن شیپ بررسی و حدود 145000 درخاست تائید شده است. با این وجود همچنان تعداد افرادی که در سال گذشته شهروند استرالیا شده اند کمتر از سال 2014 تا 2017 بوده است.

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه استرالیا جنوبی در جهت جذب نیروی بیشتر

   1398/06/25 - 13:55
   اطلاعیه استرالیا جنوبی در جهت جذب نیروی بیشتر

   نخست وزیر استرالیای جنوبی، استیون مارشال ، استراتژی جدید خود را برای رشد جمعیت ایالت اعلام کرده است. این استراتژی شامل امتیازاتی برای دانش آموزان خارجی می باشد تا مدت زمان بیشتری را پس از پایان فارغ التحصیلی در این ایالت بمانند . هم چنین این ایالت در صدد برنامه ریزی های است تا با در نظر گرفتن کل ایالت بعنوان منظقه ریجنال، بتواند سهم بیشتری برای جذب نیروی اسکیل ورکر داشته باشند.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش سومین راند دعوتنامه سال مالی جدید در سپتامبر 2019

   1398/06/23 - 11:50
   گزارش سومین راند دعوتنامه سال مالی جدید در سپتامبر 2019

     طبق اطلاعات و مطابق با پیش بینی که ما قبلا در گزارشات ارائه  شده داشتیم در راند 11 سپتامبر2019  تعداد 100 دعوتنامه 189 صادر گردیده است.در راند موجود افرادی که دارای 85 امتیاز بوده اند و تا تاریخ 11 جون 2019 درخواست خود را لاج کرده بودند، دعوتنامه گرفتند .هم چنین اکثر مشاغل نان پروراتا که امتیاز های 85 به بالا گرفته اند و تا تاریخ 11 جون EOI  خود را صادر کرده اند، دعوتنامه دریافت کردند.

   ادامه مطلب ...
  • پیشنهاد دولت برای دو ویزای جدید در مناطق حاشیه ای استرالیا

   1398/06/17 - 15:05
   پیشنهاد دولت برای دو ویزای جدید در مناطق حاشیه ای استرالیا

   میزان پذیرش مهاجر در استرالیا دردهه گذشته به کمترین حد رسیده است در حالی که دولت فدرال می گوید علیرغم این کاهش، هنوز نیروی کار در مناطق حاشیه ای و دوردست از طریق ویزاهای مخصوص این مناطق تامین می کند.

   در سال مالی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ در حدود ۱۶۰ هزار ویزا  مهاجرت دائم استرالیا صادر که از این تعداد ۳۰ هزار مورد کمتر از سقف تعیین شده برای پذیرش مهاجرت بوده، حدود ۹ هزار ویزا مربوط به برنامه حمایتی ریجنال بوده است و  تقریبا ۷۰ درصد از افرادی از این ویزا  نیروهای متخصص بودند که اقامت  دائم استرالیا را دریافت کردند .

   ادامه مطلب ...
  • آخرین اخبار NSW

   1398/06/12 - 15:40
   آخرین اخبار NSW

   بعلت تقاضای بالای ویزای 190 ایالت SWN اخیرا شرایط جدیدی را برای برخی رشته ها اضافه کرده است.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 2 سپتامبر 2019 برگزار گردید

   1398/06/12 - 15:35
   راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 2 سپتامبر 2019 برگزار گردید

   در راند ماتریکس 152 دعوتنامه صادر گردیده است.کلیه ماتریکس های 70 امتیاز دعوتنامه دریافت کرده اند. راند بعدی در تاریخ 18 سپتامبر  برگزار می گردد.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص دومین راند دعوتنامه سال مالی جدید در آگوست 2019

   1398/06/04 - 10:17

   در راند 11 آگوست 2019 تعداد 100 دعوتنامه 189 صادر گردیده است وکلیه افرادی که دارای 85 امتیاز بوده اند و تا تاریخ 1 آگوست 2019 درخاست خود را لاج کرده بودند، دعوتنامه گرفتند. مجددا" در این راند ،تعداد 100 دعوتنامه فامیلی در ویزای 489 صادر گردیده و افراد امتیاز 80 به بالا که درخواست خود را تا 21 ژانویه 2019 لاج کرده بودند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند. تعداد نامینیشن های 190 صادره ماه جولای 2019 تعداد 474 عدد و ویزای 489 تعداد 627 عدد بوده است.گزارش امتیاز مشاغل پروراتا تا کنون بشرح زیر است:

   ادامه مطلب ...
  • گزارش راند 15 آگوست ACT

   1398/05/24 - 11:35
   گزارش راند 15 آگوست ACT

   راند دعوتنامه ایالتی Act مورخه 15  آگوست 2019 برگزار گردید و 152 دعوتنامه صادر شد. کلیه افراد 70 امتیاز به بالا دعوتنامه گرفتند و 65 امتیازیهای که تا قبل از 29 جون 2019 هم درخواست خود را لاج کرده بودند ، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.راند دعوتنامه بعدی مورخه 2 سپتامبر 2019 برگزار خواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • آخرین اخبار استرالیایی جنوبی در خصوص اسپانسری این ایالت

   1398/05/23 - 11:30
   آخرین اخبار استرالیایی جنوبی در خصوص اسپانسری این ایالت

   از ساعت 11  امروز 14 آگوست ،ایالت استرالیای جنوبی اسپانسری ساب کلاس 489 را موقتا بحالت تعلیق درآورد.درخاست ساب کلاس 190 همچنان باز است .شرایط اسپانسری 491 متعاقبا اعلام خواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • آخرین اخبار تاسمانیا در خصوص اسپانسری این ایالت

   1398/05/23 - 11:20
   آخرین اخبار تاسمانیا در خصوص اسپانسری این ایالت

   ایالت تاسمانیا طبق اطلاعیه ای از مورخه 13 آگوست درخاست جدید اسپانسری 489 جهت متقاضیان آنشور از گروه Tsol  را تا اجرا شدن سابکلاس جدید 491 به حالت تعلیق درآورد.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش دعوتنامه راند 11 آگوست 2019

   1398/05/22 - 12:05
   گزارش دعوتنامه راند 11 آگوست 2019

   بنا بر آمارهای غیر رسمی، در راند 11 آگوست تنها حدود 100 دعوتنامه صادر گردیده است که از این مقدار حدود 60% مربوط به مشاغل پروراتا و الباقی مشاغل نان-پروراتا بوده است. بر اساس این گزارش، افراد بالای 85 امتیاز موفق به دریافت دعوتنامه شده اند و در برخی مشاغل پروراتا اصلا" دعوتنامه ای صادر نگردیده است.

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه ایالت استرالیای جنوبی در خصوص شرایط اسپانسری این ایالت

   1398/05/22 - 11:40
   اطلاعیه ایالت استرالیای جنوبی در خصوص شرایط اسپانسری این ایالت

   ایالت استرالیای جنوبی در اطلاعیه ای اعلام کرد که آخرین زمان دریافت اسپانسری 489 در این ایالت روز 14 آگوست خواهد بود. این موضوع بعلت افزایش بسیار زیاد درخاست اسپانسری از این ایالت می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • بسته شدن منطقه Mid North coast

   1398/05/19 - 15:15

   منطقه  Mid North coast ایالت NSW نیز پس از تکمیل ظرفیت مشاغل اعلامی در مورخه 8 آگوست،لیست خود را تا اطلاع ثانوی بسته اعلام کرد .

   ادامه مطلب ...
  • بسته شدن اسپانسری اورانا

   1398/05/19 - 13:25

   منطقه اورانا از ایالت SWN که از ابتدای آگوست رسما شروع به دریافت اسپانسری کرده بود ،بعلت بسته شدن ظرفیت مشاغل در مورخه 9 آگوست لیست خود را تا اطلاع ثانوی تکمیل اعلام کرد.

   ادامه مطلب ...
  • باز شدن اسپانسری ایالت کوئینزلند جهت سال مالی 2020-2019

   1398/05/07 - 11:50
   باز شدن اسپانسری ایالت کوئینزلند جهت سال مالی 2020-2019

   ایالت کوئینزلند امروز لیست مشاغل مورد نیاز و شرایط اسپانسری جدید این ایالت جهت سال مالی 2020-2019 اعلام کرد.

   متقاضیان خارج از استرالیا که شغلشان در لیست مشاغل این ایالت باز می باشد می بایست دارای حداقل 2 سال سابفه کار پس از فارغ التحصیلی بوده و در اکثر مشاغل امتیاز بالای 70 مورد نیاز است.
   تعدادی از مشاغل مورد نیاز این ایالت در لیست جدید بشرح زیر است:
    

   ادامه مطلب ...
  • بازگشایی مجدد اسپانسری ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری ایالت کوئینزلند

   1398/05/05 - 12:15
   بازگشایی مجدد اسپانسری ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری ایالت کوئینزلند

   ایالت کوئینزلند اسپانسری ویزای کارآفرینی ساب کلاس 188 را جهت سال مالی جدید آغاز کرد متقاضیان علاقمند به این نوع ویزا می توانند جهت اسپانسری این ایالت اقدام کنند.

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه منطقه Far south coast

   1398/05/01 - 14:15
   اطلاعیه منطقه Far south coast

   درخواست اسپانسری 489 منطقه Far south coast ایالت NSW تا اول آگوست به حالت تعلیق درآمد لیست مشاغل در 26 جولای 2019 منتشر خواهد شد

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه ماتریکس ACT در مورخه 22 جولای 2019 برگزار گردید

   1398/05/01 - 13:45

   در راند ماتریکس  329 دعوتنامه صادر گردیده است.کلیه ماتریکس های  70 تا 125 امتیاز دعوتنامه دریافت کرده اند.

   ادامه مطلب ...
  • اداره مهاجرت استرالیا ظرفیت مشاغل سال مالی جدید 2020-2019 را منتشر کرد

   1398/05/01 - 12:00
   اداره مهاجرت استرالیا ظرفیت مشاغل سال مالی جدید 2020-2019 را منتشر کرد

   اداره مهاجرت استرالیا ، در سال مالی جدید برای هر شغـــل به اندازه ظرفیت تعیین شده دعوتنامـه صادر می گردد.البته این ظرفیت صرفا جهت سابکلاس 189 است و مشمول سابکلاسهای 190 یا 489 نمی گردد.

   ظرفیت چند نمونه از مشاغل  مهم در زیر آمده است :

   ادامه مطلب ...
  • گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص اولین راند دعوتنامه سال مالی جدید در جولای 2019

   1398/04/31 - 12:45
   گزارش رسمی اداره مهاجرت استرالیا در خصوص اولین راند دعوتنامه سال مالی جدید در جولای 2019

     طبق اطلاعات و مطابق با پیش بینی که ما قبلا در گزارشات ارائه  شده داشتیم تعداد 1000 دعوتنامه 189 صادر گردیده است.نکته قابل توجه در این راند ،صدور 100 دعوتنامه فامیلی در ویزای 489 می باشد که بسیار قابل توجه است. درراند موجود،کلیه متقاضیان بالای 80 امتیاز که تا 13 می EOI   خود را ثبت کرده اند موفق به دریافت دعوتنامه گردیدند و امتیازات ویزای 489 فامیلی نیز 80 به بالا بوده است.طبق اطلاعات و مطابق با پیش بینی که ما قبلا در گزارشات ارائه  شده داشتیم تعداد 1000 دعوتنامه 189 در جولای 2019 صادر گردیده است.نکته قابل توجه  در این راند ،صدور 100 دعوتنامه فامیلی در ویزای 489 می باشد که بسیار قابل توجه است.در راند موجود،کلیه متقاضیان بالای 80 امتیاز که تا 13 می EOI   خود را ثبت کرده اند موفق به دریافت دعوتنامه گردیدند و امتیازات ویزای 489 فامیلی نیز 80 به بالا بوده است.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش تحلیلی آخرین راند دعوتنامه سال مالی 2019-2018 به قلم سرکار خانم حریری وکیل عضو مارا

   1398/04/18 - 14:25
   گزارش تحلیلی آخرین راند دعوتنامه سال مالی 2019-2018 به قلم سرکار خانم حریری وکیل عضو مارا

   آخرین راند دعوتنامه سال مالی 2019-2018 در 11 جون 2019 برگزار گردید. طبق آمار رسمی اداره مهاجرت، در این راند نیز همچون دو راند قبل 100 نفر موفق به دریافت دعوتنامه ساب کلاس 189 با امتیاز 85 به بالا و 10 نفر موفق به دریافت ساب کلاس 489 فامیلی با امتیاز 90 شدند.

   کف امتیاز غالب رشته های پروراتا حداقل 85 و بشرح زیر بود:

   حسابدار : 95 امتیاز

   گروه حسابرس : 90 امتیاز

   مهندس الکترونیک : 90 امتیاز

   گروه مهندسین صنایع، تولید،مکانیک :85 امتیاز

   گروه سایر مهندسین : 85 امتیاز

   گروه تحلیلگران سیستم : 85 امتیاز

   گروه مهندسین نرم افزار:85 امتیاز

   گروه مهندسین شبکه : 85 امتیاز

   ادامه مطلب ...
  • آخرین وضعیت لیست مشاغل ایالت استرالیای جنوبی

   1398/04/18 - 11:25
   آخرین وضعیت لیست مشاغل ایالت استرالیای جنوبی

   ایالت استرالیای جنوبی آخرین لیست مشاغل آپدیت شده خود را امروز منتشر کرد. اگر چه تعدادی از مشاغل پرمتقاضی ظرفیتشان پر شده و جزو مشاغل SSL شده اند ولی همچنان مشاغل دیگری وجود دارند که میتوان برای سابکلاسهای 190 یا 489 اقدام کرد.

    

   ادامه مطلب ...
  • آخرین آپدیت ویزای اسکیل ورکر 2019

   1398/04/17 - 15:05
   آخرین آپدیت ویزای اسکیل ورکر 2019

   قبلا اطلاعات مرتبط با ویزای جدید 491 که جایگزین ویزای 489 کنونی است و از 16 نوامبر اجرایی میشود قبلا اعلام شده بود. تعداد اختصاص یافته به ویزای این اسپانسر ایالتی در سال جدید 38968 عدد میباشد که افزایش 35% نسبت به سال 18-2017 داشته است اطلاعات بیشتر انتقال ویزای 489 به ویزای جدید در زیر مشخص گردیده است:

   1-آخرین روز نامینیشن و دعوتنامه : 10سپتامبر 2019

   2-آخرین روز لاج ویزای 489:        15 نوامبر 2019

   3-شروع برنامه جدید :                   16نوامبر 2019

   4-شروع ویزای جدید اقامت دائم 191: 16نوامبر 2022

   5-مناطق ریجنال شامل تمام استرالیا بجز سیدنی –ملبورن-بریزبن-گلدکوست-پرت: از تاریخ 16نوامبر

   ادامه مطلب ...
  • گزارش آخرین راند دعوتنامه ایالت Act

   1398/04/15 - 15:20
   گزارش آخرین راند دعوتنامه ایالت Act

   راند دعوتنامه ایالتی Act مورخه 5 جولای 2019 برگزار گردید و کلیه افرادی که 75 تا 125 امتیاز داشتند دعوتنامه ایالتی خود را دریافت نمودند .راند بعدی 22 جولای برگزار می گردد.

   ادامه مطلب ...
  • افزایش قیمت ویزاهای استرالیا از اول جولای 2019 اجرائی میشود

   1398/04/12 - 09:00
   افزایش قیمت ویزاهای استرالیا از اول جولای 2019 اجرائی میشود

   بر اساس اعلام قبلی اداره مهاجرت استرالیا، از ابتدای جولای 2019 و طبق هر سال افزایش قیمت به میزان حدود 5.4% در اکثر ویزاهای استرالیا(بجز ویزاهای توریستی) اعمال و اجرائی خواهد شد. لیست قیمت مهمترین ساب کلاس ویزاها بشرح زیر می باشد:

    

   Type

   Current Fee

   From 1 July 2019

   Approx. Increase

   Student

   $575

   $606

   $31

   General Skilled Migration

   $3,755

   $3,958

   $203

   Graduate Temporary Subclass 485

   $1,535

   $1,618

   $83

   Partner

   $7,160

   $7,547

   $387

   Parent (Contributory) first instalment

   $340 to $3,855

   $358 to $4,063

   $18 to $208

   TSS - STSOL

   $1,175

   $1,238

   $63

   TSS - MLTSSL

   $2,455

   $2,587

   $132

   ENS/RSMS

   $3,755

   $3,958

   $203

   Business Migration - Entrepreneur

   $3,755

   $3,958

   $203

   Business Migration - Significant Investment Visa (SIV)

   $7,310

   $7,705

   $395

   شایان ذکر است قسط دوم ویزای والدین نیز تغییر قیمتی نخواهد داشت و همان مبلغ $43600 خواهد بود.

   ادامه مطلب ...
  • باز شدن لیست مشاغل اورانا

   1398/04/11 - 12:15
   باز شدن لیست مشاغل اورانا

   اورانا از مناطق ريجنال ايالت نيوسات ولز هم ليست مشاغل جديد خود را اعلام كرد. از مهمترين مشاغل اين منطقه ميتوان به مهندس عمران، مدير پروژه و محقق كشاورزي اشاره كرد.

   جهت جزييات بیشتر و ليست مشاغل با دفتر تماس بگیرید.

   ادامه مطلب ...
  • باز شدن لیست مشاغل استرالیای جنوبی

   1398/04/11 - 12:00:00
   باز شدن لیست مشاغل استرالیای جنوبی

   شروع اولين روز ماه جولاي با اعلام ليست مشاغل مورد نياز ایالت استرالیای جنوبي برای سال ٢٠١٩ بود.خوشبختانه تعداد زيادي از مشاغل در اين ليست ديده ميشوند. همچنان منتظر خبرهای جدید ایالتهای دیگر هستيم و به محض اعلام اطلاع رساني ميگردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.

   ادامه مطلب ...
  • اعلام ظرفیت ایالت New south Wales برای سال 2020-2019 در هفته آتی

   1398/04/02 - 11:25:24
   اعلام ظرفیت ایالت New south Wales برای سال 2020-2019 در هفته آتی

   با نزدیک شدن به پایان سال مالی 2018-2019 بر اساس اعلام رسمی ایالت  New south Wales ، ظرفیت این ایالت برای دعوتنامه های 190 در سال مالی 2019-2018 تکمیل شده است و به صورت موقت برای این سابکلاس از طریق این ایالت دعوتنامه ای صادر نخواهد شد.

    

   ادامه مطلب ...
  • توقف پذیرش پرونده های جدید برای بررسی و صدور دعوتنامه های اسکیل ورکر سابکلاس های 190 و 489

   1398/04/02 - 10:47:51
   توقف پذیرش پرونده های جدید برای بررسی و صدور دعوتنامه های اسکیل ورکر سابکلاس های 190 و 489

   با نزدیک شدن به سال مالی جدید استرالیا،  ایالت South Australia از توقف پذیرش پرونده های جدید برای بررسی و صدور دعوتنامه های اسکیل ورکر سابکلاس های 190 و 489 این ایالت به صورت موقت در روزهای آتی خبر داد⁉️‼️

   این ایالت رسما اعلام کرد جهت بروزرسانی و آمادگی برای سال مالی جدید، از تاریخ 24 ماه June ساعت 9 صبح، دیگر هیچ گونه اپلیکیشن جدیدی برای بررسی و صدور دعوتنامه های 190 و 489 را نمیپذیرد.

   ادامه مطلب ...
  • اخبار رسمی راند می سال 2019 منتشر شد

   1398/03/01 - 13:48:30
   اخبار رسمی راند می سال 2019 منتشر شد

   طبق اعلام رسمی اداره مهاجرت استرالیا، در راند قبل (ماه می) تنها تعداد 100 دعوتنامه جهت ویزای 189  صادر گردیده است که از این تعداد 5 نفر با امتیاز 95 ، 22 نفر با امتیاز 99 ، 37 نفر با امتیاز 85 ،36 نفر با امتیاز 80 جهت سابکلاس 189 دعوت شده اند .تعداد 10 نفر نیز با امتیاز 85 جهت سابکلاس 489 فامیلی دعوتنامه دریافت کرده اند.

   بدین ترتیب متقاضیانی که EOI  خود را تا تاریخ 22 مارچ 2019 لاج کرده بودند و بالای 80 امتیاز داشتند ،دعوت شده اند.

   شایان ذکر است تا پایان می تعداد 22930 دعوتنامه صادر گردیده که از میزان تعهد اداره مهاجرت بسیار کمتر است.

   ادامه مطلب ...
  • راند دعوتنامه 9 می 2019

   1398/02/24 - 14:18:18
   راند دعوتنامه 9 می 2019

   راند دعوتنامه 9 می 2019 برگزار گردید و طبق اطلاعات منابع غیررسمی بنظر می رسد تعداد دعوتنامه های این راند نیز همانند ماه آوریل بسیار کم و حدود 100 دعوتنامه صادر گردیده باشد.از این مقدار حدود 60% متخصص مشاغل پروراتا و 40% به مشاغل غیرپروراتا اختصاصی داده شده است .

   بنظر می رسد گروهای شغلی حسابرس ،مهندیسن الکترونیک ،سایرمهندسین ،تحلیلگران سیستم و گروه مهندسین شبکه اصلا دعوتنامه دریافت نکرده اند.

   سایرگروه های شغلی با امتیاز 80 و به بالا دعوتنامه دریافت کرده اند.

   نکته حائز اهمیت این است که گروه مشاغل غیرپروراتا اصلا دعوتنامه دریافت نکرده اند.

   با توجه به نزدیک شدن به  پایان سال مالی ، انتظار کاهش دعوتنامه ها همیشه وجود دارد که رای گیری اخیر نیز می تواند در این کاهش تاثیرگذار باشد.

   ادامه مطلب ...
  • تغییرات جولای 2019

   1398/02/21 - 14:19:49
   تغییرات جولای 2019

   رفته رفته به اول ماه جولای 2019 مصادف با  10 تیر ماه سال 1398  نزدیک می شویم .

   ادامه مطلب ...
  • گزارش راند اخیر ACT

   1398/02/18 - 14:08:57
   گزارش راند اخیر ACT

   راند دعوتنامه  ACT  براساس ماتریکس کانبرا در مورخه 8 می 2019 برگزار گردید. تعداد دعوتنامه های صادر شده قابل توجه می باشد . 225 دعوتنامه صادر گردیده که میزان امتیازها از 70 تا 135 همگی دعوت شده اند . 65 امتیازیهایی که ماتریکس را تا قبل از...... ادامه مطالب در لینک زیر

   http://www.canberrayourfuture.com.au/portal/migrating/article/canberra-matrix-invitation-round/

   ادامه مطلب ...
  • تحلیل برنامه مهاجرتی اعلام شده از سوی کشور استرالیا سال 2019-2020

   1398/01/05 - 13:50:04
   تحلیل برنامه مهاجرتی اعلام شده از سوی کشور استرالیا سال 2019-2020

   برنامه مهاجرتی سال 2019- 2020 از سوی سازمان مهاجرت کشور استرالیا  اعلام شد.

   ظرفیت اعلامی از سوی سازمان مهاجرت استرالیا برای صدور ویزادر سال 2019-2020 تعداد 160 هزار عدد ویزاست که این عدد شامل ویزاهای اسکیل ورکر، ویزاهای فامیلی ( ازدواج ، فرزند ،... ) و ویزای های Employer Sponsor  می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • اعلامیه رسمی ایاالت South Australia در خصوص باز کردن اسپانسری سه شغل جدید

   1397/12/22 - 17:58:42
   اعلامیه رسمی ایاالت South Australia در خصوص باز کردن اسپانسری سه شغل جدید

   پیرو اخبار منتشر شده در تاریخ 11 مارچ 2019 از سوی سازمان مهاجرت استرالیا ، امروز 13 مارچ ایالت South Australia  در خبری برای 3 شغل زیر در لیست (SNOL) State Nomination Occupation اعلام نیاز کرد

   ادامه مطلب ...
  • اضافه شدن 36 شغل جدید به لیست مشاغل بلند مدت مورد نیاز استرالیا از 11 مارچ 2019

   1397/12/20 - 13:54:44
   اضافه شدن 36 شغل جدید به لیست مشاغل بلند مدت مورد نیاز استرالیا از 11 مارچ 2019

   طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی سازمان مهاجرت استرالیا در تاریخ 11 مارچ 2019 ، 36 رشته به لیست مشاغل بلند مدت این کشور اضافه شد.

   ادامه مطلب ...
  • صدور ویزای جدید برای والدین – سابکلاس 870

   1397/12/12 - 12:35:33
   صدور ویزای جدید برای والدین – سابکلاس 870

   سازمان مهاجرت استرالیا از صدور ویزای جدید برای سهولت مهاجرت و دیدار  والدین با فرزندانشان در استرالیا  از تاریخ 17 آوریل 2019 خبر داد

   بنابراین برخلاف مدت کوتاه ویزاهای توریستی والدین میتوانند مدت طولانی تری در استرالیا در کنار فرزندان خود زندگی کنند.

    

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه جدید ایالت کوئینزلند در مورد بسته شدن موقت اسپانسری ویزاهای سرمایه گذاری و اسکیل ورکر

   1397/12/02 - 12:54:08
   اطلاعیه جدید ایالت کوئینزلند در مورد بسته شدن موقت اسپانسری ویزاهای سرمایه گذاری و اسکیل ورکر

   ایالت کوئینزلند اعلام کرد تنها پرونده های اسکیل ورکر و سرمایه گذاری ثبت شده تا تاریخ 8 فوریه 2019 را بررسی خواهد کرد و مابقی پرونده های سرمایه گذاری و اسکلیل ورکر ارسالی به این ایالت بعد از آغاز سال مالی جدید در ماه جولای بررسی خواهد شد.

   این ایالت درخواست کرد که بعد از انتشار لیست مشاغل مورد نیاز این ایالت در سال مالی جدید ، مرحله EOI  را برای این ایالت انجام دهید.

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه جدید ایالت ویکتوریا در مورد ویزاهای سرمایه گذاری

   1397/10/18 - 16:53:31
   اطلاعیه جدید ایالت ویکتوریا در مورد ویزاهای سرمایه گذاری
   ادامه مطلب ...
  • اطلاعیه جدید ایالت نیوست ولز (NSW) در مورد ویزاهای سرمایه گذاری

   1397/09/27 - 16:11:22
   اطلاعیه جدید ایالت نیوست ولز (NSW) در مورد ویزاهای سرمایه گذاری
   ادامه مطلب ...
  • نتایج رسمی دعوتنامه های صادر شده (189) در 11 اکتبر 2018

   1397/09/25 - 15:33:23
   نتایج رسمی دعوتنامه های صادر شده (189) در 11 اکتبر 2018

   نتایج ویزاهای مهارت (Skill Select) برای سابکلاس 189 در راند 11 اکتبر 2018 منتشر شد:

   بر طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی سازمان مهاجرت استرالیا، تعداد 4340 عدد دعوتنامه صادر شد که در مقایسه با راند قبل (2490) افزایش فوق العاده ای داشته است

   حداقل امتیاز برای رشته های غیر پروراتا برای ویزای  189همان 70 امتیاز باقی ماند.

   شرایط برای اکثر رشته های پروراتا به منوال قبل باقی ماند اگرچه که امتیاز مورد نیاز رشته Software and Applications Programmers از 75 به 70 امتیاز کاهش  یافت.

   همچنین به طور مشابه در این راند همچون راند قبل تعداد 10 دعوتنامه برای ویزای 489 فامیلی صادر شد.

   کف امتیازات در این راند برای رشته های پروراتا و همچنین زمان انتظار برای گرفتن دعوت نامه 189 به شرح زیر می باشد:

    

   Occupation ID

   Description

   Minimum points score

   Date of effect

    Waiting Time

   2211

   Accountants     

   80

   6/07/2018

   3 months

   2212

   Auditors, Company Secretaries and Corporate Treasurers

   80

   10/06/2018

   4 months

   2334

   Electronics Engineer

   70

    

   13/12/2017

   10 months

   2335

   Industrial, Mechanical and Production Engineers

   70

   5/04/2018

   6 months

   2339

   Other Engineering Professionals      

   75

   26/08/2018

    

   2 months

   2611

   ICT Business and System Analysts

   75

   27/07/2018

    

   3 months

   2613

   Software and Applications Programmers

   70

   17/01/2018

   9 months

   2631

   Computer Network Professionals

   70

   24/05/2018

    

   5 months

    

    

   ادامه مطلب ...
  • اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس از سوی سازمان ACS

   1397/09/25 - 12:01:24
   اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس از سوی سازمان ACS

   بر اساس اطلاعیه سازمان ACS به علت تعطیلات کریسمس ، این سازمان  از تاریخ 21 دسامبر 2018،  تعطیل و در تاریخ 7 ژانویه 2019،  مجدد  آغاز به کار خواهد کرد.

   لازم به ذکر است در طول این مدت شما قادر به ارسال مدارک جهت ارزیابی می باشد.  هر گونه ایمیل ارسالی در این بازه بعد از تاریخ 7 ژانویه 2019 پاسخ داده خواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس 2019 از سوی سازمان Engineering Australia

   1397/09/25 - 11:45:26
   اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس 2019 از سوی سازمان Engineering Australia

   بر اساس اطلاعیه سازمان مهندسین استرالیا ( EA ) به علت تعطیلات کریسمس ، این سازمان  از تاریخ 22 دسامبر 2018،  تعطیل و در تاریخ 6 ژانویه 2019،  مجدد  آغاز به کار خواهد کرد.

   لازم به ذکر است در طول این مدت شما قادر به ارسال مدارک جهت ارزیابی می باشد و همچنین پرونده هایی که از حالت Fast Track استفاده کرده اند در الویت بررسی قرار خواهند گرفت اگرچه به دلیل این تعطیلات زمان بررسی و پاسخ گویی طولانی تر خواهد بود

   ادامه مطلب ...
  • اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس 2019 از سوی ایالت غربی استرالیا

   1397/09/25 - 11:23:19
   اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس 2019 از سوی ایالت غربی استرالیا

   بر اساس اطلاعیه ایالت غربی استرالیا ( West Australia ) به علت تعطیلات کریسمس ، اداره مهاجرت این ایالت  از تاریخ 21 دسامبر، جمعه  ساعت 16:00 تعطیل و در تاریخ 2 ژانویه، چهارشنبه ساعت 8:30 مجدد آغاز به کار خواهد کرد.

   در طول این بازه زمانی هیچ دعوتنامه ای از سوی این ایالت صادر نخواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • شرایط جدید VETASSESS برای محاسبه امتیاز سابقه کار دانشجویان دکترا

   1397/09/18 - 12:14:17
   شرایط جدید VETASSESS برای محاسبه امتیاز سابقه کار دانشجویان دکترا

   بر طبق آخرین اخبار رسمی این سازمان ، از تاریخ 15 دسامبر 2018  طول دوره تحصیل در مقطع دکترا به دلیل مطابق نبودن مقدار حقوق پرداختی به دانشجو با پایه حقوق دریافتی یک کارمند ، این بازه زمانی را به عنوان سابقه کار قابل اسس شدن محاسبه نخواهد کرد . 

   به عبارت دیگر دانشجویان دوره دکترا که به صورت تحقیقاتی تحصیل میکنند و بابت آن حقوق دریافت میکنند به علت پایین بودن مبلغ دریافتی به عنوان حقوق، واجد شرایط گرفتن نمره سابقه کار برای این بازه زمانی نیستند

   شایان ذکر است پرونده ایی که تا قبل از تاریخ 15 دسامبر 2018 به این سازمان ارجاع داده شوند ، مطابق با قوانین زمان اپلای بررسی خواهند شد.

   ادامه مطلب ...
  • اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس 2019 از سوی سازمان VETASSESS

   1397/09/13 - 12:47:23
   اعلام تاریخ تعطیلات کریسمس 2019 از سوی سازمان VETASSESS

   به گفته سایت رسمی این سازمان ، تعطیلات کریسمس از جمعه 21 دسامبر 2018 آغاز و در تاریخ1 ژانویه 2019 به پایان میرسد. و سازمان وت اسس در تاریخ 2 ژانویه 2019 مجدد شروع به کار خواهد کرد.

    

   بنا بر اعلام این سازمان، تاریخ آخرین مهلت لاج مدارک برای پرونده هایی که در سال 2018 درخواست FAST TRACK  دارند ، ساعت (5.00pm (AEDT  جمعه 14 دسامبر می باشد.

    آخرین مهلت برای لاج مدارک پرونده هایی که درخواست ارزیابی پرونده را به صورت عادی دارند ساعت (12.00pm (AEDT جمعه 21 دسامبر می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • تغییر تاریخ صدور دعوتنامه های راند دسامبر از سوی ایالت غربی استرالیا

   1397/09/06 - 14:34:01
   تغییر تاریخ صدور دعوتنامه های راند دسامبر از سوی ایالت غربی استرالیا

   طبق بیانیه رسمی سایت ایالت غربی استرالیا ، دعوتنامه هایی که از سوی این ایالت طبق روال پنج شنبه سوم هر ماه اعلام می شد ، به علت نزدیک شدن به سال نوع میلادی ، با یک هفته تعجیل در 14 دسامبر 2018 اعلام خواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • خبر فوری - باز شدن اسپانسری سابکلاس 190 ایالت ACT

   1397/08/27 - 14:50:24
   خبر فوری - باز شدن اسپانسری سابکلاس 190 ایالت ACT

    

   طبق آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی ایالت ACT ، اسپانسری ویزای 190 این ایالت برای متقاضیان غیر ساکن در ایالت به زودی آغار میگردد.

   بر این اساس ، از تاریخ 29 نوامبر 2018 این ایالت متعهد به صدور 800 عدد دعوتنامه در سال 2018-2019  طبق لیست مشاغل مورد نیازخود شده  است.

   در لیست مشاغل ارائه شده ، مشاغلی که باز ( open ) اعلام شده ، میتوانند از این فرصت استفاده کنند و مشاغلی که در این لیست بسته (Closed)  اعلام شده همچنان به جاب آفر یا فامیل درجه یک برای گرفتن دعوتنامه از این ایالت نیازمند اند.

   در لینک زیر مشاغل مورد نیاز و وضعیت اسپانسری آن از تاریخ مذکور در ایالت ACT آمده است:

   http://www.canberrayourfuture.com.au/workspace/uploads/documents/act-occupation-list-march-18.pdf

    

   ادامه مطلب ...
  • نتایج دعوتنامه های صادر شده در 11 نوامبر 2018

   1397/08/21 - 14:27:36
   نتایج دعوتنامه های صادر شده در 11 نوامبر 2018

   نتایج غیر رسمی راند 11 نوامبر 2018  نشان میدهد طبق پیش بینی های قبلی حداقل امتیاز برای گرفتن دعوتنامه ویزای 189 در رشته های غیر پروراتا همان  70 امتیاز باقی ماند .

   همچنین این امتیاز برای ویزای 189در رشته های پروراتا 75 امتیاز است.

   ادامه مطلب ...
  • نتایج دعوتنامه های صادر شده در 11 سپتامبر 2018

   1397/07/11 - 15:25:13
   نتایج دعوتنامه های صادر شده در 11 سپتامبر 2018
   ادامه مطلب ...
  • گزارش دعوتنامه های اسکیل ورکر راند 11 آگوست 2018

   1397/06/10 - 11:38:44
   گزارش دعوتنامه های اسکیل ورکر راند 11 آگوست 2018

   گزارش دعوتنامه های اسکیل ورکر راند 11 آگوست 2018 حاکی از آن است که تعداد دعوتنامه ها حدود 2/5 برابر بیشتر شده است و امتیاز مشاغل پروراتا به 75 و غیر پروراتا به 70 تنزل پیدا کرده است.این موضوع خبر خوبی است که اگر روال به همین ترتیب ادامه یابد در ماههای آینده احتمالا" نوبت به افراد کم امتیاز تر هم جهت دریافت دعوتنامه خواهد رسید.

   subclass

   Jul

   Aug

   Total

   Visa Subclass

   Minimum Points score

   Skilled - Independent (subclass 189)

   1000 

   2490

   3490

   Skilled - Independent (subclass 189)

   70

   Skilled – Regional Provisional (subclass 489)

   10

   10

   20

   (subclass 489)

   80

    
    
    

    

   ادامه مطلب ...
  • کاهش امتیاز مشاغل غیر پروراتا به 70 امتیاز و افزایش تعداد دعوتنامه

   1397/05/13 - 10:24:57
   کاهش امتیاز مشاغل غیر پروراتا به 70 امتیاز و افزایش تعداد دعوتنامه

   گزارش آخرین راند دعوتنامه جولای 2018 حاکی از افزایش تعداد دعوتنامه به 1000 عدد و کاهش امتیاز مشاغل غیر پروراتا به 70 امتیاز میباشد.

   این موضوع خبر خوبی جهت متقاضیان اسکیل ورکر میباشد.

   ادامه مطلب ...
  • دعوت نامه های اسکیل ورکر ماهی یکبار صادر می‌شود

   1397/05/05 - 13:31:30
   دعوت نامه های اسکیل ورکر ماهی یکبار صادر می‌شود

   دعوت نامه های اسکیل ورکر ماهی یکبار صادر می‌شود :

   از تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۸ ارسال دعوتنامه های اسکیل ورکر ، ساب کلاس ۱۸۹ و ۴۸۹ ماهی یکبار  در روز ۱۱ هر ماه اتفاق می افتد،هیچ تغییری در تعداد دعوت نامه های ارائه شده در هر ماه وجود ندارد.امتیاز قبولی ۶۵ باقی میماند،مگر مشاغل خاص که امتیازهای بالاتر نیاز دارند.تمامی لیست مشاغل مربوطه در لینک زیر قابل مشاهده می‌باشد :

   https://www.homeaffairs.gov.au/trav/work/skil#tab-content-3

   ادامه مطلب ...
  • افزایش هزینه های ویزا اپلیکیشن برای ویزاهای استرالیا

   1397/04/20 - 11:56:08
   افزایش هزینه های ویزا اپلیکیشن برای ویزاهای استرالیا

    هزینه ویزای استرالیا هر ساله همزمان با اعلام بودجه سال مالی آینده و با در نظر گرفتن تورم افزایش می یابد.بر اساس تصمیمات اداره مهاجرت استرالیا پرونده هایی که از تاریخ 1 جولای 2018 به بعد لاج میشوند مشمول افزایش هزینه ویزا اپلیکیشن خواهند بود.

   تغییرات قیمت در ویزاهای رایج استرالیا به شرح ذیل میباشد:

   1.ویزای دانشجویی:575 دلار

   2.تخصص و مهارت:3755 دلار

   3.نامزدی و ازدواج:7160 دلار

   4.ویزای مشاغل کوتاه مدت:1175 دلار

   5.ویزای مشاغل بلند مدت:2455 دلار

   ادامه مطلب ...
  • هزینه ی ویزا و اسپانسری در سال مالی 2018 - 2019

   1397/04/16 - 12:13:26
   هزینه ی ویزا و اسپانسری در سال مالی 2018 - 2019

   Visa Application Charge (Main Applicant)
   3,755 AU$

   Visa Application Charge (Secondary Applicant) – Over 18 Years of age
   1,875 AU$

   Visa Application Charge (Secondary Applicant) – Under 18 years of age
   940 AU$

   GOODS & SERVICES TAX (GST)

   State Sponsorship
   0-200-300 AU$

   021 44 00 20 10
   0912 193 64 22

   ادامه مطلب ...
  • تغییرات(تاکنون) ویزای اسکیل ورکردر سال مالی جدید

   1397/04/12 - 10:05:09
   تغییرات(تاکنون) ویزای اسکیل ورکردر سال مالی جدید

       1.افزایش حداقل امتیاز به 65  

       2.کاهش سن پارتنر جهت امتیاز به 45  

        3.تغییر شرایط مکان و نحوه ی لاج ویزاهای فامیلی    

        4.باز شدن مجدد ایالت ها جهت اسپانسری ویزاهای 190 و 489

   ادامه مطلب ...
  • تغییر امتیاز سن پارتنر در ویزای اسکیل ورکر

   1397/04/10 - 17:37:24
   تغییر امتیاز سن پارتنر در ویزای اسکیل ورکر

   از ابتدای جولای 2018 حداکثر سن همسر جهت اعطای 5 امتیاز اسکیل ورکر به 45 سال کاهش یافت

   ادامه مطلب ...
  • تغییرات در لیست مشاغل اسکیل ورکر

   1397/03/12 - 12:45:42
   تغییرات در لیست مشاغل اسکیل ورکر

   هر ساله طبق پیشنهاد سازمان مشاغل و بیزنسهای کوچک و بررسی اداره مهاجرت استرالیا شاهد تغییراتی در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا هستیم که این اتفاق عمدتا" در بررسی سالیانه و در جولای بیشتر صورت می گیرد. امسال هم یک تعداد رشته Flagged شدند که ممکن است در لیست مشاغل اعلامی امسال شامل تغییرات شوند. از جمله رشته های Flagged شده رشته های تکنسین عمران، مشاور کشاورزی و حسابداری مدیریت است که احتمال دارد ازز لیست مشاغل بلند مدت به کوتاه مدت منتقل شوند.

   https://migrationalliance.com.au/immigration-daily-news/entry/2018-05-skilled-occupation-list-changes-some-flagged-for-removal-on-1-july-2018.html

   ادامه مطلب ...
  • توقف اسپانسری ایالت های ویکتوریا و کویینزلند

   1397/03/02 - 11:30:05
   توقف اسپانسری ایالت های ویکتوریا و کویینزلند

   در آستانه پایان سال مالی ، به دلیل ازدیاد درخواست های اسپانسری به ایالت های ویکتوریا و کویینزلند ، این ایالت ها  فعلا اسپانسری تمامی رشته شغل ها را متوقف نموده اند .

    

    

   ادامه مطلب ...
  • خبر جدید در خصوص ارزیابی مشاغل گروه TRA

   1397/01/30 - 11:39:56
   خبر جدید در خصوص ارزیابی مشاغل گروه TRA

   از تاریخ 27/03/2018 ارزیابی 4 شغل از گروه مشاغل MSA سازمان TRA که مستقیم توسط خود سازمان TRA انجام میشد به گروه مشاغل OSAP که توسط سازمانهای مورد تایید TRA انجام میشوند منتقل می گردد.

   ادامه مطلب ...
  • تغییرات جدید در لیست مشاغل مهاجرت استرالیا

   1397/01/30 - 11:35:47
   تغییرات جدید در لیست مشاغل مهاجرت استرالیا

   از امروز 17 ژانویه سال 2017 تغییراتی در لیست مشاغل مهاجرت استرالیا صورت گرفت که در ادامه مطلب مشاهده می نمایید.

   ادامه مطلب ...
  • تحلیل وضعیت دعوتنامه و امتیازات تا ژانویه 2018

   1397/01/30 - 11:34:03
   تحلیل وضعیت دعوتنامه و امتیازات تا ژانویه 2018

   در راندهای انجام شده در ماه نوامبر و بخصوص دسامبر 2017 با افزایش قابل توجه امتیاز در سیستم دعوتنامه مواجه شدیم که البته در مورد عوامل احتمالی ایجاد این شرایط نسبتا" موقت صحبت کردم و امید همگی ما بر این است که شرایط با صدور دعوتنامه های بیشتر در ماههای آتی برطرف گردد.

   ادامه مطلب ...
  • مدت زمان بررسی مدارک ارزیابی فست ترک سازمان EA

   1397/01/30 - 11:32:55
   مدت زمان بررسی مدارک ارزیابی فست ترک سازمان EA

   طبق اعلام رسمی سازمان ارزیابی مهندسین استرالیا و به دلیل مصادف شدن با سال نو میلادی، مدت زمانی بیشتر از ۱۵ روز تا ارائه مدارک به اسسور طول خواهد کشید.

   ادامه مطلب ...
  • تغییرات جدید در خصوص معیار منافع عمومی (PIC 4020)

   1397/01/30 - 11:31:55
   تغییرات جدید در خصوص معیار منافع عمومی (PIC 4020)

   PIC4020 معیاری است که در برخی ویزاها از جمله ویزاهای اسکیل ورکر،دانشجوئی،فامیلی،بیزنس و ویزاهای موقت وجود دارد و بدان معناست که اگر متقاضی این نوع ویزاها هر گونه اطلاعات نادرست و گمراه کننده یا مدارک جعلی در خصوص درخواست ویزای خود به اداره مهاجرت داده باشند، درخواست ویزای آنها رد میشود و بمدت یکسال مجاز به درخواست هرگونه ویزا نخواهند بود.

   ادامه مطلب ...
  • شرایط جدید ویزای (RRV) (Resident Return Visa)

   1397/01/30 - 11:30:40
   شرایط جدید ویزای (RRV) (Resident Return Visa)

   طبق آخرین تغییرات شرایط مورد نیاز جهت دریافت ویزای مجدد اقامت استرالیا (RRV)، افرادی که آخرین بار ویزای آنها کنسل شده و یا تحت بررسی جهت کنسل شدن است نمی توانند درخواست ویزای RRV کنند.

   ادامه مطلب ...
  • عدم تصویب لایحه ویزای موقت (اسپانسری) والدین

   1397/01/30 - 11:28:05
   عدم تصویب لایحه ویزای موقت (اسپانسری) والدین

   علیرغم اعلام اداره مهاجرت مبنی بر اجرائی شدن ویزای جدید موقت 5 ساله والدین در نوامبر امسال(2017)، متاسفانه لایحه مربوطه جهت اجرائی شدن این نوع ویزا به تصویب سنا نرسید. احتمالا" این لایحه جهت بررسی مجدد به سنا ارسال خواهد شد.

   ادامه مطلب ...
  • خبر مهم: اعلام ظرفیت لیست مشاغل مهاجرت به استرالیا

   1397/01/30 - 11:26:25
   خبر مهم: اعلام ظرفیت لیست مشاغل مهاجرت به استرالیا

   سرانجام دولت استرالیا ظرفیت مشاغل جهت سال مالی 2018-2017 را اعلام نمود و به نظر می رسد اتفاقات خوب عمدتا" برای حسابداران ، مهندسین مکانیک، مهندسین صنایع و مهندسین نرم افزار می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • سیستم Fast Track سازمان وت اسس

   1397/01/30 - 11:04:58
   سیستم Fast Track سازمان وت اسس

   خبر خوب در خصوص سیستم Fast Track سازمان وت اسس بالاخره انتظارها به سر آمد و سیستم Fast-Track سازمان وت اسس به صورت رسمی از امروز راه اندازی شد.

   ادامه مطلب ...
  • تغییرات لیست مشاغل استرالیا سال مالی 2018 - 2017

   1397/01/30 - 11:03:21
   تغییرات لیست مشاغل استرالیا سال مالی 2018 - 2017

   لیست مشاغل استرالیا در سال مالی جدید دیروز اول جولای اعلام شد. خوشبختانه تغییرات چشمگیری به چشم نمیخورد و تعداد مشاغل اضافه شده بیشتر از حذف شده می باشد. تغییرات عمده را در ادامه این مطلب مشاهده می نمایید.

   ادامه مطلب ...
  • افزایش هزینه ارزیابی اداره مهندسین استرالیا از ابتدا سال 2017

   1397/01/30 - 11:02:00
   افزایش هزینه ارزیابی اداره مهندسین استرالیا از ابتدا سال 2017

   طبق اطلاع رسمی سازمان مهندسین استرالیا، هزینه ارزیابی مدارک متقاضیان مهاجرت به استرالیا از ابتدای جولای 2017 افزایش خواهد یافت.

   ادامه مطلب ...
  • افزایش هزینه ویزا از سال 2017

   1397/01/30 - 11:01:04
   افزایش هزینه ویزا از سال 2017

   هزینه ویزای استرالیا هر ساله همزمان با اعلام بودجه سال مالی آینده و با در نظر گرفتن تورم افزایش می یابد. دولت فدرال استرالیا نیز شب گذشته بودجه سال مالی آتی خود را اعلام کرد که در این بودجه هزینه های ویزا افزایش جزئی داشت.

   ادامه مطلب ...
  • معادل سازی آیلتس، تافل و PTE

   1397/01/30 - 10:57:37
   معادل سازی آیلتس، تافل و PTE

   نمره آیلتس و معادل آن در آزمون Tofel IBT و PTE

   ادامه مطلب ...
  • وضعیت اسپانسری ایالتهای استرالیا جهت ویزاهای 190 و 489

   1397/01/30 - 10:56:26
   وضعیت اسپانسری ایالتهای استرالیا جهت ویزاهای 190 و 489

   ایالت کوئینزلند پذیرش درخواست اسپانسری جهت ساب کلاسهای 190 و 489 منطقه ای را تا اطلاع ثانوی و بعلت پرشدن ظرفیت مشاغل مورد نیاز این ایالت متوقف کرد.

   ادامه مطلب ...
  • آخرین اخبار در خصوص امکان تغییر قوانین شهروندی استرالیا

   1397/01/30 - 10:54:13
   آخرین اخبار در خصوص امکان تغییر قوانین شهروندی استرالیا

   پس از اعلام تغییرات اخیر در مورد تغییر نام لیست مشاغل استرالیا و حدف تعدادی از مشاغل از لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا، اینبار خبری در مورد تغییرات مهم قوانین شهروندی (سیتیزنشیپ) توسط نخست وزیر استرالیا اعلام شد.

   ادامه مطلب ...
  • آخرین اخبار تغییرات در خصوص مهاجرت به استرالیا

   1397/01/30 - 10:52:51
   آخرین اخبار تغییرات در خصوص مهاجرت به استرالیا

   تغییرات مهمی در لیست مشاغل استرالیا صورت گرفته که از تاریخ 19/04/2017 قابل اجرا می باشد. این تغییرات شامل تغییر در ویزاهای اقامت استرالیا از طریق مهارت شغلی، ویزاهای موقت کار 457 و ویزاهای دائم اسپانسر شغلی می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • اطلاعات جدید در خصوص مشاغل Prorata List

   1397/01/30 - 10:51:42
   اطلاعات جدید در خصوص مشاغل Prorata List

   اطلاعات جدید در خصوص مشاغل پر درخواستProrata List نشان می دهد شغلهای زیر گروه متخصصان شبکه کامپیوتر(2631) و سایر متخصصان مهندسی(2339) به حداکثر سقف مجاز تعیین شده اداره مهاجرت استرالیا در برنامه تعیین شده سال 2017-2016 رسیده اند.

   ادامه مطلب ...
  • محدود کردن صدور اسپانسری جهت ویزاهای 190 و 489 توسط تعدادی از ایالتها

   1397/01/30 - 10:50:11
   محدود کردن صدور اسپانسری جهت ویزاهای 190 و 489 توسط تعدادی از ایالتها

   تعدادی از ایالتها و قلمروها نیز صدور اسپانسری جهت ویزاهای 190 و 489 را محدود کرده اند از جمله ایالت WA که صدور دعوتنامه اسپانسری را فعلا متوقف کرده و یا ایالت ACT که همچنان تنها متقاضیانی که در این ایالت زندگی می کنند را اسپانسر میشود.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش وضعیت صدور دعوتنامه - قسمت دوم (مارچ 2017)

   1397/01/30 - 10:48:37
   گزارش وضعیت صدور دعوتنامه - قسمت دوم (مارچ 2017)

   بیشتر مشاغل که در لیست SOL قرار دارند همچنان با مجموع 60 امتیاز شانس دارند تا در راند بعدی موفق به دریافت دعوتنامه ویزاهای 189 و 489 جهت مهاجرت به استرالیا شوند زیرا هم اکنون مجموع تعداد دعوتنامه هائی که جهت این 2 نوع ویزا برای مهاجرت به استرالیاصادر گردیده بسیار کمتر از سقف تعیین شده اداره مهاجرت استرالیا جهت سال مالی 2017-2016 می باشد

   ادامه مطلب ...
  • روزهای تعطیل سفارت استرالیا در تهران درایام نوروز

   1397/01/30 - 10:47:46
   روزهای تعطیل سفارت استرالیا در تهران درایام نوروز

   باستحضار می رساند سفارت استرالیا در تهران در روزهای سه شنبه اول فروردین، چهارشنبه دوم فروردین و پنج شنبه سوم فروردین بعلت ایام نوروز و سال نو ایرانی تعطیل می باشد و مجددا از روز یکشنبه 6 فروردین شروع بکار خواهد نمود.

   ادامه مطلب ...
  • گزارش وضعیت صدور دعوتنامه - قسمت اول (مارچ 2017)

   1397/01/30 - 10:39:13
   گزارش وضعیت صدور دعوتنامه - قسمت اول (مارچ 2017)

   بررسی گزارشات ماه مارچ 2017 در خصوص دعوتنامه های ارسال شده از طرف دولت استرالیا جهت متقاضیان ویزاهایی که نیاز به دریافت دعوتنامه جهت لاج کردن درخاست ویزا دارند نشان می دهد.

   ادامه مطلب ...
  • سیستم Fast Track سازمان ارزشیابی مهندسین استرالیا

   1397/01/30 - 10:38:21
   سیستم Fast Track سازمان ارزشیابی مهندسین استرالیا

   زمان رسیدگی به تقاضای ارزشیای مدارک مهندسین در سازمان ارزشیابی مهندسین استرالیا که از سیستم Fast Track استفاده کرده اند هم اکنون بعلت ازدحام کاری 26 روز کاری می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • ارزیابی مدارک توسط سازمان TRA

   1397/01/30 - 10:37:07
   ارزیابی مدارک توسط سازمان TRA

   از تاریخ 20 فوریه 2017 ارسال مدارک به سازمان TRA جهت ارزیابی بصورت الکترونیکی صورت می پذیرد. حدودا" 3 ماه زمان جهت ارزیابی مدارک مورد نیاز است و مبلغ ارزیابی 1000 دلار استرالیا می باشد.

   ادامه مطلب ...
  • حضور دائم وکیل رسمی مهاجرت استرالیا در تهران

   1397/01/30 - 10:34:08
   حضور دائم وکیل رسمی مهاجرت استرالیا در تهران

   موسسه مهاجرتی آراد بصورت رسمی فعالیت خود را در تهران و با حضور دائم وکیل رسمی ثبت شده عضو مارا آغاز نمود. متقاضیان محترم از این پس می توانید جهت مشاوره تلفنی و یا ملاقات حضوری با دفتر موسسه مهاجرتی آراد تماس حاصل نمایید. خانم سودابه حریری وکیل رسمی عضو مارا با شماره ثبت 1687507 تنها وکیل رسمی عضو مارا در تهران است که پیگیر امور ویزا و مهاجرت شما در تهران خواهد بود. شما نیز می توانید امور پرونده مهاجرتی خود را بصورت مستقیم با ایشان پیگیری نموده و از مزایای وجود وکیل رسمی ثبت شده مهاجرت در پرونده خود بهره مند شوید. همیشه یک راه برای ساختن زندگی بهتر وجود دارد.

   ادامه مطلب ...
  • تست

    
   تست
   ادامه مطلب ...
  موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
  موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
  موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
  طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
  Top