امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری - شماره عضویت مارا: 1687507

ویزای ساب کلاس 485

ویزای  فارغ التحصیلان دانشگاههای استرالیا ساب کلاس 485

این ویزا مخصوص فارغ التحصیلان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا از دانشگاههای استرالیا می باشد. چنانچه در این مقاطع از استرالیا فارغ التحصیل شده باشید می توانید جهت دریافت این ویزا اقدام کرده و بر اساس زمان فارغ التحصیلی و مقطع آن ممکن است ویزاهایی به مدت 2 تا 4 سال دریافت کنید. برای دریافت این ویزا حتما باید در استرالیا باشید و با این ویزا می توانید در استرالیا تحصیل و یا کار کنید.

 

این ویزا دارای دو زیر گروه می باشد:

  • Graduate Work Stream: این ویزا مناسب افرادی است که اخیرا" در مقطع حداقل دیپلم از استرالیا فارغ التحصیل شده اند. لازمه این ویزا این است که مهارت و یا رشته تحصیلی شما در لیست مشاغل بلند مدت استرالیا باشد، در رشته مورد نظر ارزیابی از سازمان مربوطه دریافت کرده و دارای مدرک آیلتس 6 یا معادل آن باشید. در اینصورت موفق به دریافت ویزای حداکثر یک ماهه خواهید شد.

 

  • Post Study Work Stream: این ویزا مناسب افرادی است که ویزای دانشجویی خود را بعد از 5 نوامبر 2011 دریافت کرده و در استرالیا حداقل 2 سال تحصیل کرده و موفق به دریافت مدرک لیسانس و یا بالاتر شده اند. این افراد بسته به مقطع فارغ التحصیلی می توانند ویزای 485 را از 2 تا 4 سال دریافت کنند.

مطالب مرتبط

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
Top