امور ویزا و مهاجرت توسط وکیل رسمی عضو مارا سودابه حریری - شماره عضویت مارا: 1687507

ویزای تحصیلی استرالیا

استرالیا کشوری انگلیسی زبان با محیطی چند ملیتی و امن است که با ساختار تحصیلاتی کم نظیر و با داشتن کالج و دانشگاههای معتبر و رشته های تحصیلی متنوع یکی از مهمترین مقاصد تحصیلی دنیا محسوب می ‌‌شود. در حال حاضر استرالیا از نظر بیشترین تعداد دانشجویان خارجی، پس از آمریکا و انگلیس، در مقام سوم قرار دارد. مراکز تحصیلی در استرالیا با ارائه ی طیف گسترده ای از کلاس ها و مدارک مختلف، یافتن رشته ی تحصیلی مورد علاقه شما را برایتان راحت تر کرده اند و به همین دلیل استرالیا با سرعتی زیاد در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مقصدها برای دانشجویان خارجی می باشد.

با داشتن ویزای دانشجوئی استرالیا شما اجازه 20 ساعت کار در هفته درطول دوران تحصیل خود را خواهید داشت .پس از فراغت از تحصیل دانشجویانی که یک مقطع تحصیلی حداقل 2 ساله را در استرالیا بگذرانند می توانند جهت ویزای کار موقت 18 ماهه 485 اقدام کنند و به این ترتیب تجربه و سابقه کاری خود در استرالیا را افزایش داده و می توانند جهت دریافت اقامت دائم استرالیا با شانس و امتیاز بیشتری اقدام کنند.

قبلاً ساب کلاس های متفاوتی برای انواع ویزاهای تحصیلی و دانشجویی وجود داشت، ولی اکنون فقط ساب کلاس 500 جهت تحصیل در استرالیا وجود دارد. چنانچه طول دوره آموزشی دانشجویان بیش از 12 ماه باشد، امکان درخواست ویزای همراه جهت همسر و فرزندان متقاضی نیز وجود دارد.

1- نامه ی انگیزه ی تحصیلی (Statement Of Purpose)SOP

2- مدارک شرایط مالی متقاضی و یا ضامن وی

3- مدارک تحصیلی متقاضی و سوابق کاری

4- مدارک مبنی بر پیوندهای متقاضی به کشور مبدا و تعهد واقعی مبنی بر ترک استرالیا پس از اتمام تحصیلات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل و ارسال فرمایید تاشانس موفقیت شما برای دریافت ویزای مورد نظر و یا اقامت استرالیا توسط وکیل رسمی مهاجرت استرالیا عضو مارا بررسی گردد

موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
موسسه مهاجرتی آراد در اینستاگرام
موسسه مهاجرتی آراد در تلگرام
Top